Matka Natalii Przybysz komentuje publicznie aborcję córki: „Postanowili tak. To jest…”

Mama Natalii Przybysz komentuje aborcję córki

Mama Natalii Przybysz komentuje aborcję córki

Anna Przybysz komentuję aborcję Natalii Przybysz

Po tym, jak Natalia Przybysz przyznała się do aborcji, krytyczne głosy społeczeństwa nadal nie cichną. Jednak artystka może liczyć na swoja najbliższą rodzinę, która zabrała głos w tej sprawie. Wczoraj na swoim Facebooku siostra Natalii, Paulina Przybysz, próbowała ją bronić.

Zobacz: Paulina Przybysz komentuje aborcję Natalii! Zdradziła też, jak czuje się jej siostra

Dziś w tej sprawie głos zabrała ich mama. W rozmowie z Super Expressem Anna Przybysz wyznała, że w każdej sytuacji będzie wspierać Natalię. Dała do zrozumienia, że nie potępia decyzji Natalii o aborcji.

Zawsze jestem z córką. Zawsze ją kochamy i wspieramy, szanujemy jej decyzję i jej postawę. Natalia bardzo długo się nad tym zastanawiała, wiedziała, że będzie oblana tym, czym jest. Postanowiła to zrobić jako osoba publiczna, dała sobie takie zadanie: mówić o sprawach kobiet, o sprawach ważnych, na temat wolności, decydowania o sobie, o swoim ciele, które nie jest tylko przyrządem do noszenia tego czy tamtego – powiedziała mama Natalii.

Następnie pani Anna wyznała, że Natalia nie radziła się jej przed podjęciem ostatecznej decyzji. Brała pod uwagę tylko głos swojego chłopaka:

Ma swojego chłopaka, z którym decydują, mają dwoje wspaniałych dzieci, mają moc obowiązków, są kochającymi rodzicami. Postanowili tak. To jest ich decyzja, tak jak wielu setek tysięcy ludzi.

Na koniec mama Natalii dodała, że każdy powinien mieć wolność:

Powinniśmy mieć wolność do tego, jak dysponujemy swoimi ciałami.

Warto przypomnieć, że na temat swojej decyzji o aborcji Natalia Przybysz napisała piosenkę Przez sen. Pani Anna na koniec wyznała, że o wszystkim dowiedziałam się wcześniej przed nagraniem utworu.

Zobacz: W internecie aż huczy! Wygrzebano to stare zdjęcie Natalii Przybysz

19.03.2014 Warszawa Na planie programu Dzien Dobry TVN N/z Anna Przybysz fot. Tomasz Urbanek/DDTVN/East News

Anna Przybysz broni Natalii

Natalia Przybysz usunęła ciążę

Natalia Przybysz usunęła ciążę


Natalia Przybysz skrytykowana za aborcję

Natalia Przybysz skrytykowana za aborcję

Natalia Przybysz usunęła ciążę

Natalia Przybysz usunęła ciążę

Natalia Przybysz, Festiwal Zaczarowanej Piosenki 2016

Natalia Przybysz, Festiwal Zaczarowanej Piosenki 2016

Komentarze

 • Gość pisze:

  Niedaleko padło jabłko od jabłoni. Jaka matka taka córka. Patologia i brak wrażliwości poraża!

 • Gosiakkk pisze:

  No widać matka nie wpoiła moralności córce.. Co się dziwić ze taka okropna osoba z niej wyrosła..zabić własne dziecko.. Szok

 • Gosiak pisze:

  No widać matka nie wpoiła moralności córce.. Co się dziwić ze taka okropna osoba z niej wyrosła..zabić własne dziecko.. Szok

 • Gość Antygona pisze:

  Jej sprawa, po co o TYM rozprawiać? Nigdy jej nie lubiłam, nie interesuje mnie jej osobowość, plany życiowe, artystyczne ( ???), wypowiedzi … etc. … etc. … Relacje z \'przygody oceanicznej\' także NIE – po co jej ten lans? Zdecydowanie wolę jej siostrę Paulinę. Pozdrawiam.

 • Gość pisze:

  Zrobiła to co zrobiła,ale nie musiała obwieszczać na prawo i lewo że to zrobiła to jest bardzo ale to bardzo intymna i prywatna sprawa.Nie mnie oceniać

  • Wiktoria pisze:

   W rzeczy samej.
   Tak intymne i osobiste sprawy zostawia się tylko dla siebie. Chwalić się nie ma czym.
   Ogólnie porażka.

 • kobieta pisze:

  a co to was obchodzi? piosenkarka nie musi byc dla nikogo autorytetem moralnym. ona ma dobrze spiewac a mowic kazdy moze co chce.

 • Iwi pisze:

  Nie do zaakceptowania dla mnie to co ta pani zrobiła dziecku. Artykuł w wysokich obcasach był straszny. Pani nie dość że swiadomie łykała prochy aby zabić dzidziusia to ślepo narażała swoje życie. Ja pytam gdzie tu moje wolnosc kobiety? Szacunek? Ja tego nie kupuje. Jestem młodą osobą i taki świat do mnie nie przemawia wręcz przeraza.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×