Matka Natalii Przybysz komentuje publicznie aborcję córki: „Postanowili tak. To jest…”

Mama Natalii Przybysz komentuje aborcję córki

Mama Natalii Przybysz komentuje aborcję córki

Anna Przybysz komentuję aborcję Natalii Przybysz

Po tym, jak Natalia Przybysz przyznała się do aborcji, krytyczne głosy społeczeństwa nadal nie cichną. Jednak artystka może liczyć na swoja najbliższą rodzinę, która zabrała głos w tej sprawie. Wczoraj na swoim Facebooku siostra Natalii, Paulina Przybysz, próbowała ją bronić.

Zobacz: Paulina Przybysz komentuje aborcję Natalii! Zdradziła też, jak czuje się jej siostra

Dziś w tej sprawie głos zabrała ich mama. W rozmowie z Super Expressem Anna Przybysz wyznała, że w każdej sytuacji będzie wspierać Natalię. Dała do zrozumienia, że nie potępia decyzji Natalii o aborcji.

Zawsze jestem z córką. Zawsze ją kochamy i wspieramy, szanujemy jej decyzję i jej postawę. Natalia bardzo długo się nad tym zastanawiała, wiedziała, że będzie oblana tym, czym jest. Postanowiła to zrobić jako osoba publiczna, dała sobie takie zadanie: mówić o sprawach kobiet, o sprawach ważnych, na temat wolności, decydowania o sobie, o swoim ciele, które nie jest tylko przyrządem do noszenia tego czy tamtego – powiedziała mama Natalii.

Następnie pani Anna wyznała, że Natalia nie radziła się jej przed podjęciem ostatecznej decyzji. Brała pod uwagę tylko głos swojego chłopaka:

Ma swojego chłopaka, z którym decydują, mają dwoje wspaniałych dzieci, mają moc obowiązków, są kochającymi rodzicami. Postanowili tak. To jest ich decyzja, tak jak wielu setek tysięcy ludzi.

Na koniec mama Natalii dodała, że każdy powinien mieć wolność:

Powinniśmy mieć wolność do tego, jak dysponujemy swoimi ciałami.

Warto przypomnieć, że na temat swojej decyzji o aborcji Natalia Przybysz napisała piosenkę Przez sen. Pani Anna na koniec wyznała, że o wszystkim dowiedziałam się wcześniej przed nagraniem utworu.

Zobacz: W internecie aż huczy! Wygrzebano to stare zdjęcie Natalii Przybysz

19.03.2014 Warszawa Na planie programu Dzien Dobry TVN N/z Anna Przybysz fot. Tomasz Urbanek/DDTVN/East News

Anna Przybysz broni Natalii

Natalia Przybysz usunęła ciążę

Natalia Przybysz usunęła ciążę


Natalia Przybysz skrytykowana za aborcję

Natalia Przybysz skrytykowana za aborcję

Natalia Przybysz usunęła ciążę

Natalia Przybysz usunęła ciążę

Natalia Przybysz, Festiwal Zaczarowanej Piosenki 2016

Natalia Przybysz, Festiwal Zaczarowanej Piosenki 2016

Komentarze

  • Iwi pisze:

    Nie do zaakceptowania dla mnie to co ta pani zrobiła dziecku. Artykuł w wysokich obcasach był straszny. Pani nie dość że swiadomie łykała prochy aby zabić dzidziusia to ślepo narażała swoje życie. Ja pytam gdzie tu moje wolnosc kobiety? Szacunek? Ja tego nie kupuje. Jestem młodą osobą i taki świat do mnie nie przemawia wręcz przeraza.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×