Szukaj

Matka Meghan dostała luksusowy apartament od Harry’ego. Już wiemy, jak się mu odwdzięczy

Meghan Markle zabrania matce kontaktu z wnukiem?

Meghan Markle zabrania matce kontaktu z wnukiem?

Książę Harry i Meghan Markle już uwili sobie bardzo przytulne gniazdko na wzgórzach Beverly Hills. Okazuje się, że wkrótce ma zamieszkać z nimi matka Meghan. Co na to Harry?

Książę Harry i jego żona Meghan z końcem marca zrezygnowali z pełnienia swoich funkcji w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Para zabrała swojego rocznego synka Archiego i wyprowadziła się najpierw do Kanady, a tuż przed zamknięciem granic przenieśli się do USA. To właśnie w Los Angeles rozpoczęli swoje życie na nowo.

Małżeństwo uwiło swoje gniazdko w 50-letniej willi w stylu toskańskim, której wartość jest szacowana na 18 milionów dolarów. Dom pary w prestiżowej dzielnicy na wzgórzach Beverly Hills znajduje się w bliskim sąsiedztwie takich gwiazd jak Cameron Diaz, Nicole Kidman, czy Penelope Cruz.

W imponującej rezydencji znajduje się aż osiem sypialni, oraz 12 łazienek. Zakochani mogą wypoczywać w przepięknym przeszklonym salonie, z którego rozciąga się widok na ogromny ogród.

Książę Harry zamieszka z teściową

Jak donosi brytyjski magazyn The Sun, wkrótce w domu księcia zrobi się nieco tłoczniej. Do willi na wzgórzach Beverly Hills ma się bowiem wprowadzić matka Meghan Markle.

Doria Ragland otrzyma od zięcia i córki oddzielny apartament znajdujący się na terenie posiadłości. Jego wartość to 12 milionów dolarów. Kobieta odwdzięczy się dzieciom, pomagając w opiece nad swoim jedynym wnukiem oraz będąc wsparciem dla swojej córki.

W artykule możemy również przeczytać, że Książę Harry jest zadowolony z takiego obrotu spraw. Mężczyzna zawsze podkreślał bowiem, że z matką jego żony łączą go wręcz wzorowe relacje.

Matka Meghan Markle. Kim Jest Doria Ragland?

Doris Ragland to 64-letnia instruktorka jogi i pracownik społeczny. Kobieta w wieku 61 lat ukończyła studia na Uniwersytecie Południowej Kalifornii, co przez wiele lat było jej marzeniem, jednak przez problemy finansowe nie mogła sobie na to pozwolić.

Z ojcem Meghan rozwiodła się gdy przyszła księżna miała zaledwie 6 lat. Nie wyszła ponownie za mąż. Meghan i jej mama są ze sobą bardzo zżyte. Brytyjska prasa okrzyknęła kobietę mianem barwnego ptaka, głównie ze względu na jej styl i wygląd. Doris nosi bowiem dredy i ma kolczyk w nosie.


Oficjalny ślubny portret Meghan Markle i księcia Harry'ego. Na zdjęciu z matką panny młodej

Oficjalny ślubny portret Meghan Markle i księcia Harry'ego. Na zdjęciu z matką panny młodej

Matka Meghan Markle – Doria Ragland – na co dzień wygląda jak ikona stylu

Matka Meghan Markle – Doria Ragland – na co dzień wygląda jak ikona stylu

Matka Meghan Markle, Doria Ragland, na spacerze z psami

Matka Meghan Markle, Doria Ragland, na spacerze z psami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×