Ojciec Meghan Markle zamienia jej życie w piekło, ale zawsze może liczyć na matkę! Doria Ragland podjęła właśnie ważną decyzję!

Doria Ragland Meghan Markle

Doria Ragland Meghan Markle

Matka Meghan Markle przeprowadziła się do Londynu

Meghan Markle nie ma ostatnio łatwo. Jej siostra, przyrodni brat i ojciec, Thomas Markle, postanowili zamienić jej życie w piekło. Głowa rodu nie oszczędza córki – mówi o swojej śmierci, sugeruje, że rodzina królewska zastrasza jego córkę, udziela się w mediach i robi coraz większe szkody. Siostra księżnej Sussex oczernia ją na Twitterze z coraz większą zapalczywością. Na szczęście Meghan może jeszcze liczyć na swoją matkę, Dorię Ragland.

Jak donoszą brytyjskie media, matka księżnej jest gotowa poświęcić swoje dotychczasowe życie w Stanach Zjednoczonych i przenieść się do Anglii. Choć pogoda i zwyczaje są tam diametralnie różne od tego, do czego przywykła, dla córki gotowa jest porzucić wszystko:

Przygotowuje się do przeprowadzki do Londynu. Ma zamiar wynieść się najszybciej jak to możliwe. Z chęcią zamieszka bliżej do swojej córki. Zakochała się w Anglii i wyjawiła mi, gdy wróciła do Stanów Zjednoczonych, że to miejsce, w którym ma szanse być szczęśliwsza niż kiedykolwiek – wyjawił w rozmowie z Daily Mail znajomy matki Markle

Według informacji tabloidu, matka Meghan ma się przenieść do Anglii już w przyszłym miesiącu. Wciąż nie wiadomo jednak gdzie zamieszka. Książęca para pomieszkuje obecnie w Nottingham Cottage, przynależącym do Kensington Palace. Jest jednak mało prawdopodobnym, żeby matka Markle zamieszkała w pałacu. Bez wątpienia jednak rodzina królewska znajdzie dla niej odpowiednie miejsce.

Jak myślicie, gdzie zamieszka matka Meghan Markle?

Wypłynęła na jaw pilnie skrywana pełna rozmiarówka Meghan Markle! Fani księżnej poznali nawet rozmiar jej biustu!

Jakie to słodkie! Meghan Markle ma kilka pseudonimów, ale to książę Harry pozwala sobie na najbardziej pieszczotliwy

To ona miała być na miejscu Meghan. Po latach wydało się, dlaczego książę Harry zostawił Chelsy Davy


Doria Ragland – matka Meghan Markle

Doria Ragland – matka Meghan Markle

Doria Ragland – matka Meghan Markle

Doria Ragland – matka Meghan Markle

Matka Meghan Markle - Doria Radlan

Matka Meghan Markle - Doria Radlan

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×