Szukaj
Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
TYLKO U NAS: Wiemy jakie imię dla dziecka wybrała Odeta Moro! Jest bardzo oryginalne
TYLKO U NAS: Wiemy jakie imię dla dziecka wybrała Odeta Moro! Jest bardzo oryginalne

TYLKO U NAS: Wiemy jakie imię dla dziecka wybrała Odeta Moro!...

TYLKO U NAS: Wiemy jakie imię dla dziecka...

Niewiarygodnie odchudzona Kelly Clarkson wyjawiła magiczny sekret swojej przemiany! Zrzuciła już 20 kilogramów!
Niewiarygodnie odchudzona Kelly Clarkson wyjawiła magiczny sekret swojej przemiany! Zrzuciła już 20 kilogramów!

Niewiarygodnie odchudzona Kelly Clarkson wyjawiła magiczny sekret swojej przemiany! Zrzuciła już...

Niewiarygodnie odchudzona Kelly Clarkson wyjawiła magiczny sekret swojej...

HOT! Pojawiły się na horyzoncie nowe polskie WAGs. Za chwilę będzie o nich głośno!
HOT! Pojawiły się na horyzoncie nowe polskie WAGs. Za chwilę będzie o nich głośno!

HOT! Pojawiły się na horyzoncie nowe polskie WAGs. Za chwilę będzie...

HOT! Pojawiły się na horyzoncie nowe polskie WAGs....

Dziś piątek, 25.05.2018

Matka Kim Kardashian została managerką najlepiej opłacanej w tym roku hollywoodzkiej gwiazdy

Selena Gomez


Selena Gomez zatrudniła nową menagerkę. Jest nią nie kto inny, jak Kris Jenner, mama (i menagerka oczywiście) Kim Kardashian i pozostałych sióstr Kardashian. Panie znają się już od jakiegoś czasu, w kulisach pokazów Tygodnia Mody w Paryżu bawiły się razem z chłopakiem 22-letniej aktorki Justinem Bieberem, co Kris Jenner udokumentowała na swoim profilu na Instagramie. Najwyraźniej obrotność i przebojowość Kris spodobały się Selenie, bo teraz znajomość przenosi się też na pole biznesowe, a mama Kim Kardashian ma za zadanie zadbać o wizerunek Seleny. I nie uwierzycie, co już wymyśliła! Jak czytamy w magazynie OK!, zapisała już młodą aktorkę na obóz treningowy, żeby popracowała nad sylwetką, doradza jej też w kwestii fryzury i ubioru. To jest zrozumiałe dla każdego. Nie możemy jednak zrozumieć, dlaczego Kris Jenner i namawia Selenę Gomez na operacje plastyczne! 

Zdaniem informatora magazynu, mama Kim Kardashian podeszła do sprawy poważnie i powiedziała, że będzie się opiekowała aktorką tak dobrze, jak kieruje karierą własnych dzieci. Przyjaźń przyjaźnią, ale za swoje usługi Kris słono sobie liczy – ponoć bierze aż 10 procent od całkowitego dochodu artysty. A Selena Gomes według magazynu People with Money jest najlepiej zarabiającą w tym roku aktorką – jej dochody od września 2013 do września 2014 roku szacowane są na – bagatela! – 96 milionów dolarów!

Magazyn oszacował też wartość młodziutkiej aktorki i piosenkarki, idolki wielu nastolatek. To też całkiem pokaźne ponad ćwierć miliarda dolarów! Fortunę zawdzięcza trafionym inwestycjom w akcje, lokowaniu pieniędzy w nieruchomości oraz lukratywnym kontraktom reklamowym, m.in. z CoverGirl, której jest twarzą. I czego pewnie o gwieździe nie wiecie, jest też właścicielką restauracji, sieci burgerowni Fat Gomez Burger, drużyny piłkarskiej Grand Prairie Angels oraz wprowadziła na rynek amerykański swoją markę wódki Pure Wondergomez. Ale to nie wszystko – oczywiście, jak wiele gwiazd show-biznesu, jak chociażby Naomi Campbell, Lady Gaga, Jennifer Lopez czy Shakira – ma też perfumy sygnowane swoim nazwiskiem With Love from Selena i linię ubrań Selena Gomez Seduction. Imponujące, prawda?

Selena Gomez, Kris Jenner

Fotografia: screen z Instagram.com

Selena Gomez

Selena GomezKomentarzy: 0


Dodaj komentarz
×