Matka Beyonce zabrała głos w sprawie plotek na temat rozwodu córki! Zdecydowanie skomentowała ostatnie doniesienia prasy

Beyonce i Tina Knowles

Fotografia: ONS

Tina Knowles, zapytana przez zachodnie media o rozpad związku Beyonce i Jaya Z, odpowiedziała:

Wszystko jest perfekcyjnie. Nie wiem po, co ta cała nagonka – stwierdziła.

O rozwodzie pary krążą plotki od wielu miesięcy. Podobno związek ma oficjalnie zakończyć się po trasie koncertowej On The Run Tour (zobacz: Beyonce i Jay-Z w końcu podjęli decyzję, co dalej z ich małżeństwem!). To właśnie na jednym z koncertów, podczas śpiewania piosenki Resentment o zdradzającym mężu, Beyonce popłakała się przed publicznością – to miał być dowód na to, że piosenkarka jest na skraju załamania. Nadal jednak robi dobrą minę do złej gry, publikując w sieci zdjęcia z rodzinnych wakacji.

W razie rozstania nierozwiązana pozostaje także kwestia pociechy państwa Carter, czyli ich córeczki – Blue Ivy. Dziewczynka jest oczkiem w głowie zarówno Beyonce, jak i Jaya Z – to pewne, że oboje będą o nią walczyć. Na domiar złego, niedawno plotkowano także o tym, że Bey wcale nie jest matką dziecka – Tina Seals utrzymuje, że to właśnie ona urodziła Blue Ivy… Takie wiadomości z pewnością nie sprzyjają ratowaniu małżeństwa!

 

Beyonce i Jay Z

Fotografia: ONS

Beyonce i Jay Z

Fotografia: ONSKomentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×