Mama Ani Przybylskiej opowiedziała, co dzieje się przy grobie aktorki, gdy odwiedzają go jej dzieci. Ten opis wyciska łzy

Krystyna Przybylska

Krystyna Przybylska

Matka Anny Przybylskiej udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała co dzieje się, gdy razem z wnukami odwiedza grób córki. Dochodzi do bardzo wzruszających scen. 

Anna Przybylska była jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Gdy okazało się, że zmaga się z nowotworem fani do końca wierzyli, że uda jej się wygrać z chorobą. Była u szczytu kariery i miała bardzo poukładane życie prywatne. Gwiazda podjęła wręcz heroiczną walkę o swoje zdrowie i próbowała wszystkich metod, żeby pokonać nowotwór. To się jednak nie udało. W tym roku mija dokładnie osiem lat od jej śmierci.

Ania pozostawiła w żałobie nie tylko ogrom fanów i przyjaciół z show-biznesu, ale przede wszystkim rodzinę. Razem z Jarkiem Bieniukiem doczekali się trojga dzieci, ale jej odejście złamało też serce mamy i siostry aktorki. Już za kilka dni premierę będzie miał film dokumentalny o życiu prywatnym i karierze Ani. Rodzina już miała okazję zobaczyć ten wzruszający obraz.

Teraz odnoszę takie wrażenie, że ona zaprosiła mnie na film, ja na ten film poszłam i go zobaczyłam, a ona za chwilę wróci, przyjedzie do nas. Tam jest cała Ania moja ukochana szalona Ania: uśmiechnięta, życzliwa dla ludzi i rodziny – powiedziała Krystyna Przybylska w Fakcie.

Matka Ani Przybylskiej o wnukach przy grobie aktorki

Ania zmarła 5 października 2014 roku w swoim domu w Gdyni. Do ostatnich chwil czuwali przy niej najbliżsi. Jarek Bieniuk do końca trzymał matkę swoich dzieci za rękę.

To już zostaje w człowieku do końca życia. I ten krzyż będę dźwigał aż do mojej śmierci. Nie można skasować z pamięci jak z komputera tych ostatnich godzin, gdy odchodziła, a ja trzymałem ją za rękę. Wszystko do mnie wraca – powiedział Jarek Bieniuk w Vivie!

Pamięć o ani nadal jest żywa dzięki filmom, fanom, a przede wszystkim jej rodzinie. Krystyna Przybylska regularnie odwiedza grób na gdyńskim cmentarzu, gdzie spoczywa jej córka. Gdy wnuki, czyli: Oliwia, Szymon i Jaś idą razem z nią, pozwala im na chwilę samotności z mamą. Wówczas dochodzi do wzruszającej sceny.

Kiedy jest pogoda, często siadam na ławce, słychać syreny okrętów, można sobie porozmyślać, bo to piękne miejsce. Bólu nic nie zagłuszy. Nie ma gorszego niż strata dziecka. […] Kiedy przychodzę tu z wnukami, to idę do mojego szwagra, a ich zostawiam. Stoją wtedy przy grobie, trzymają się za ręce. Zostawiam ich, żeby sami porozmyślali. Każde z nich na swój sposób przeżywa śmierć Ani – wyznała „Faktowi”.

Trzeba przyznać, że opis tego co dzieje się przy grobie aktorki, gdy odwiedzają ją dzieci wyciska łzy. Czekacie na premierę filmu Ania?


Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, Krystyna Przybylska, Agnieszka Kubera - okładka Vivy!

Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, Krystyna Przybylska, Agnieszka Kubera - okładka Vivy!

Anna Przybylska, grób w Gdyni

Anna Przybylska, grób w Gdyni

Oliwia Bieniuk, Jarosław Bieniuk - odsłonięcie muralu w Gdyni

Oliwia Bieniuk, Jarosław Bieniuk - odsłonięcie muralu w Gdyni

Komentarze

 • Uhuhu pisze:

  Nekrocelebrytyzm pełna rodziną….ciekawe co na to ta anka by powiedziala gdyby mogla ….

 • Gość pisze:

  Jaki jad od Was ludzie bije , wstydzcie się … dopóki ktoś nie straci bliskiej sercu osoby nie zrozumie innych, a Ania była cudowną kobietą, taką naturalną

 • Gość pisze:

  Moja córka tez mniala na imię Ania i tez zmarła 18.07.2014 r na raka wątroby. Walczyła 5 lat .W chwili śmierci mojej Ani pękło moje serce i moje życie skończyło się. Po jej śmierci byłam 3 lata w depresji i nie chciało mi się żyć. Obecnie jestem pod opieką psychiatry i dlatego funkcjonuje. Wiem też ze muszę odwiedzać grób mojej Ani i chyba tylko to trzyma mnie przy zyciu

 • G pisze:

  Za młoda na śmierć to oczywiste jest wielu ludzi mądrych którzy młode lata poświęcają dla nauki dla potrzeb ludzkości nikt nie robi o nich filmu czemu?bo pracują,,i często umierająlodo

 • GośćAnetavvvvAnnnnnmm pisze:

  To prawda co piszą ludzie aktorka taka sobie zwykła żadna wybitna zagrała tylko w kilku filmach i ten męski głos ochydny.Ale za młoda na śmierć i wielkie wyrazy współczucia dla dzieci i Jarka .Po co ciągle o niej wspominać jak o Janie Pawle 2 i sprawiać rodzinie ból chore to i nieludzkie. Ile jeszcze będziecie ich męczyć.

  • Gość pisze:

   Ohydna Twoja żółć nieszczęśliwa Kobieto! To była cudowna osoba, aktorstwo pozostaw krytykom, wiesz pomimo wszystko życzę Tobie szczęścia, spójrz na świat i ludzi ciepłym okiem!

  • Gość pisze:

   Taka sobie i zwykła to jesteś Ty kobieto, ochydny i męski głos … Nie powiedziałabym , jak zwykle zawiść przemawia przez na szczęście paru ludzi bo większość uwielbiała i ceniła Anię Przybylska byla wyjątkowa osoba ciepłą i kochająca życie

  • GośćAcha pisze:

   Tępa dzida

  • Mila pisze:

   Zagrałaś chociaż ” tylko” w jednym?

 • Jack pisze:

  Może już wystarczy tych wiadomości.Wielu aktorów, cenionych autorów odeszło nikt ich nie wspomina

 • Gość ghji pisze:

  To jest aż dziwne,ze kobieta już nie żyje pare lat,a na nowo ciagle rozgrzebują to wszystko.Co chwile są przypominania o tym jaka była.
  Kobieta młoda piekna,miała talent,ale nie widzę jakos specjalnych osiągnięć dla Polski,żeby upamiętniać ja w filmach,piosenkach itp.Powinni ta osobę pozostawić w spokoju,i rodzine.

  • Agat pisze:

   Ech jeszcze wszystko przed Tobą. Chyba nie przeżywałaś jeszcze straty, bo to czuć w komentarzu. Nie da się wykreślić z pamięci, z życia osoby, której nie ma w sensie fizycznym, bo ten Ktoś był dla nas tak ważny, że w sercu będzie na zawsze.

  • Gość pisze:

   ,,🤦🤦🤦🤦Skończę na takim komentarzu bo szkoda słów

  • Gość pisze:

   Aleś Ty jest pustak!!!Bez uczuć,bez empatii,po prostu takie nic!

  • Gość pisze:

   Bo była wyjątkowa …I tak trzeba …po prostu .
   Warto być człowiekiem

  • Gość pisze:

   Nawracają rozgrzebują i to wszystko pewnie dla kasy wstydu nie mają dali by już kobiecie święty spokój sorry za komentarz

 • Gość pisze:

  Co wy tak o tej Przybylskiej ,kobieta nie żyje już pare lat dajcie jej i rodzinie wreszcie spokój

  • Gość lula pisze:

   W punkt…ile można i tym samym

  • Gość pisze:

   Totalna znieczulica, az przykro, ile obojetnosci w ludziach
   \'Nie widze specjalnych osiagniec dla P O L S K I\' XD nic nie wiecej
   Byla przedobra osoba, nie musiala zdobyc oskara, zeby zaslugiwac na pamiec

  • Gość weselny pisze:

   Ale to nie gazeta do tego wraca ….to ciagle laknaca rozglosu rodzina zeruje na tym trupie jak robaki

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×