Szukaj

Matka Anny Przybylskiej o relacji Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej. Nikt nie zna ich lepiej

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska pogodzili się? Podobno nastał przełom w ich relacji. Kto miał na to wpływ? W kolorowej prasie pojawiły się nowe informacje. 

Martyna Gliwińska jest w ciąży. Spodziewa się dziecka, którego ojcem jest Jarosław Bieniuk. Maleństwo ma pojawić się na świecie w 2020 roku, nic więc dziwnego, że przyszła mama przygotowuje się do nowej roli i już ustroiła pokoik dla dziecka, którym pochwaliła się w sieci. Urocze zdjęcie podbiło serce internautów.

Kiedy wiadomość o ciąży Martyny obiegły media, przyszła mama przekonywała, że nie ma najlepszego kontaktu z Jarosławem. Wyznała, że chociaż jest w ciąży, nie oznacza to, że będzie wychowywać maleństwo z jego ojcem. Bieniuk, w rozmowie z naszą redakcją przyznał, że ich sytuacja jest obecnie skomplikowana:

Przyznaję, że nasza sytuacja ze względu na wiele okoliczności jest skomplikowana, ale staramy się to wszystko jak najlepiej poukładać ze względu na dobro dziecka, między sobą, na pewno nie na łamach prasy.

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk pogodzili się?

Czy coś się zmieniło? Podobno tak. Na ten temat wypowiedziała się Krystyna Przybylska, która udzieliła wypowiedzi w tygodniku Na żywop, przyznała, że poznała Martynę, którą podobno bardzo polubiły wnuki pani Krystyny:

Gratuluję Martynie obecnego stanu, wiedząc jak ważny to czas dla przyszłej mamy. Życzę jej spokoju i czasu tylko dla siebie. Wierzę też, iż jako przyszli rodzice osiągną z Jarkiem kompromis i będą mogli cieszyć się tym, co w życiu najważniejsze.

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska na spacerze

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska na spacerze

Podobno mama Ani Przybylskiej chciałaby, by Martyna i Jarek stworzyli szczęśliwą rodzinę. Czy tak się stanie? Czas pokaże.

Zobacz: To dla Jarosława Bieniuka Anna Przybylska zostawiła swojego męża. Nie był to jedyny powód ich rozwodu


Martyna Gliwińska w ciąży. Zna płeć dziecka?

Martyna Gliwińska w ciąży. Zna płeć dziecka?

Martyna Gliwińska spotyka się ze Sławomirem Dolińcem

Martyna Gliwińska spotyka się ze Sławomirem Dolińcem

Martyna Gliwińska sporo schudła

Martyna Gliwińska sporo schudła

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×