Szukaj

Eurowizja Junior 2020: Mateusz Szymkowiak zaskoczył nowym wizerunkiem. Zmiana niby drobna, ale robi wrażenie

Mateusz Szymkowiak

Mateusz Szymkowiak

Za nami ceremonia otwarcia Eurowizji Junior 2020, którą poprowadził Mateusz Szymkowiak. Widzowie byli zaskoczeni jego odmienionym wyglądem. Jak wypadł?

Od dwóch lat Eurowizja Junior jest dla Polaków wielkim wydarzeniem muzycznym. Reprezentujące Polskę wokalistki dotychczas zwyciężały rok po roku. Najpierw w Mińsku wygrała Roksana Węgiel, która wykonała utwór Anyone I Want To Be, a później w Gliwicach na najwyższym stopniu podium stanęła Viki Gabor z przebojem Superhero.

Wielu fanów uważa, że Polska jest w stanie wygrać 18. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. W tym roku o punkty powalczy Ala Tracz, która zaśpiewa piosenkę I’ll be standing. Finalna wersja nieco różni się od tej znanej z preselekcji, ponieważ w pierwotnej wersji utwór nie spełniał wymogów określonych w regulaminie wydarzenia.

Mateusz Szymkowiak bez okularów. Jak wyglądał na gali otwarcia Eurowizji Junior 2020?

W poniedziałek, 23 listopada, Mateusz Szymkowiak poprowadził ceremonię otwarcia Eurowizji Junior 2020, podczas której widzowie poznali wszystkich uczestników tegorocznej edycji konkursu oraz posłuchali ich krótkich wypowiedzi w ojczystym języku. W wirtualnym studiu porozmawiał m.in. z prezesem TVP oraz z Viki Gabor, która zaśpiewała hymn dziecięcej Eurowizji – piosenkę Move the world oraz wzięła udział w losowaniu pozycji startowej dla reprezentantki Polski. Ala Tracz w niedzielę wystąpi jako szósta.

Mateusz Szymkowiak jest jednym z najbardziej energetycznych dziennikarzy TVP. Doskonale sprawdza się również w roli konferansjera, co udowodnił np. podczas festiwalu w Opolu. Jego występ podczas ceremonii otwarcia Eurowizji Junior 2020 tylko to potwierdził.

Mateusz tego wieczoru zaprezentował się w eleganckim, czarnym garniturze z muchą. Klapę marynarki zdobiła efektowna broszka w kształcie pszczoły, której skrzydła bogato zdobią perły doskonale współgrające z bielą koszuli. Dziennikarz po raz pierwszy publicznie wystąpił bez okularów. Zmiana niby niewielka, ale zrobiła wrażenie na widzach.

Mateusz był prawdziwą gwiazdą wieczoru. Pod jego zdjęciem na Instagramie pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci są pod wrażeniem jego odmienionego wyglądu. Chwalą również jego wystąpienie:

  • Mati super prezencja mordeczko.
  • Nie poznałam bez okularów.
  • Dobra robota!
  • Jesteś świetnym prezenterem i świetnie poprowadziłeś otwarcie Eurowizji Junior w tym roku. Jestem twoim fanem!
  • Gratuluję wspaniałego poprowadzenia ceremonii otwarcia! Było świetnie!

Jak oceniacie debiut Mateusza w roli prowadzącego ceremonię otwarcia Eurowizji Junior?


Mateusz Szymkowiak, Viki Gabor, Eurowizja Junior 2020

Mateusz Szymkowiak, Viki Gabor, Eurowizja Junior 2020

Mateusz Szymkowiak, Viki Gabor, Eurowizja Junior 2020

Mateusz Szymkowiak, Viki Gabor, Eurowizja Junior 2020

Mateusz Szymkowiak, Ala Tracz

Mateusz Szymkowiak, Ala Tracz

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×