Szukaj
WOW! Mateusz Maga w światowej kampanii najpotężniejszego rywala H&M! Walczy o prawa gejów i lesbijek! - galeria
WOW! Mateusz Maga w światowej kampanii najpotężniejszego rywala H&M! Walczy o prawa gejów i lesbijek! zdjecie 1
Przedstawiono go jako "modela i piosenkarza"

Mateusz Maga w kampanii TOPSHOP

Mateusz Maga idzie jak burza! Czasy, gdy podbijał polski rynek mody raczej minęły już bezpowrotnie, bowiem finalista Top Model coraz śmielej poczyna sobie za granicą! Mateusz, który na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii, aktywnie uczestnicy w pokazach mody podczas Tygodni Mody w Paryżu, Mediolanie, Londynie czy Nowym Jorku. Ma na swoim koncie także kampanie dla światowych marek – ostatnia to jednak gigantyczny sukces o jakim pozostali uczestnicy polskiej edycji Top Molel mogą jedynie pomarzyć.Mateusz Maga wystąpił w kampanii TOPSHOP. Brytyjska marka odzieżowa, po którą chętnie sięgają gwiazdy show-biznesu czy sama księżna Kate, jest jednym z najpoważniejszych rywali dla takich brandów jak H&M czy Zara. TOPSHOP ma swoje sklepy w ponad 100 krajach – w tym na słynnej Oxford Street w Londynie, obok najdroższego domu towarowego Harrods. Marka do niedawna była obecna również na polskim rynku.

Mateusz Maga w gejowskiej reklamie

Maga pojawił się w bardzo odważnej akcji TOPSHOP Pride dedykowanej walce o równość dla środowisk LGBT. Mateusz pozuje w tęczowym, siatkowym topie dostępnym w kolekcji TOPMAN, a jego zdjęcie zostało obramowane kolorową ramką. O swoim sukcesie 26-letni model napisał na Instagramie:
Już jest! Moja najnowsza międzynarodowa kampania reklamowa - tym razem dla marki Topshop! A także od dzisiaj mój kanał ma YT - poznacie kulisy świata mody, zaglądniemy na moje koncerty i nie tylko! Cieszę się, że kampania nosi równocześnie przesłanie i to jak ważne - dla mnie każdy zasługuje na szczęście niezależnie od orientacji! Love is Love! Cudownie, że w Polsce jest coraz więcej osób publicznych, którzy swoją aktywnością w Social mediach przyczyniają się do wspierania ważnych akcji jak chociażby Anja Rubik czy Maffashion – napisał dumny Maga.
Warto zwrócić uwagę na fakt, że Mateusz Maga w kampanii TOP SHOP nie występuje jako anonimowy model – marka zdecydowała się podpisać go z imienia i nazwiska, a także przedstawić jako "modela i piosenkarza". Nieźle! https://jastrzabpost.pl/newsy/mateusz-maga-zaspiewal-na-zywo-czy-umie-spiewac-wideo-live_660324.html https://jastrzabpost.pl/newsy/mateusz-maga-w-centrum-strzelaniny-w-londynie-opisal-wszystko_600431.html https://jastrzabpost.pl/newsy/mateusz-maga-obcial-wlosy-krotka-fryzura-gwiazdy-top-model_585039.html

Zobacz także: WOW! Mateusz Maga w światowej kampanii najpotężniejszego rywala H&M! Walczy o prawa gejów i lesbijek!
×