Dramat Mateusza Magi na lotnisku. Wszystko nagrał: „Masakra”

Mateusz Maga ma problemy na lotnisku

Mateusz Maga ma problemy na lotnisku

Mateusz Maga nie tak wyobrażał sobie powrót do branży po długiej przerwie. Już na lotnisku zaczęły się problemy, które zrelacjonował na Instagramie. "Masakra".

Przez program Top Model przewinęło się ponad dwustu uczestników, ale raptem tylko kilku z nich udało się na dłużej zagrzać miejsce w świecie mody. W branży cały czas spełnia się Mateusz Maga. Androgyniczny model głównie pracuje za granicą. Ma na swoim koncie kilka dużych kontraktów. Pozował dla największego brytyjskiego rywala H&M-u – marki Top Shop, był twarzą producenta kosmetyków do włosów, którego kampanię z udziałem Polaka wyświetlano na Times Square, oraz brał udział w Tygodniach Mody w Mediolanie, Paryżu i Londynie.

O takich sukcesach marzy każdy finalista show TVN. W czasie pandemii realizacja nowych projektów była jednak nieco utrudniona. Wiele zaplanowanych kampanii zostało wstrzymanych, przez co Maga musiał uzbroić się w cierpliwość i usunąć w cień na kilka miesięcy. Nie oznacza to jednak, że próżnował. W czasie lockdownu nagrywał nowe utwory, wspierał mamę w rodzinnym biznesie i pracował nad sylwetką. Teraz wszystko wskazuje, że powraca z nowym kontraktem.

Mateusz Maga miał problemy na lotnisku

Maga na co dzień mieszka w Londynie. Ostatnie tygodnie spędził jednak w Polsce, gdzie tuż przed wylotem z kraju czekała na niego przykra niespodzianka. Samolot z Rzeszowa, którym Mateusz miał dotrzeć do Warszawy, a następnie wylecieć do stolicy Wielkiej Brytanii, nie wystartował zgodnie z planem. Zaplanowany na 6.00 rano lot został przesunięty o prawie 3 godziny.

Wyraźnie załamany Mateusz wszystko nagrał i pokazał na Instastory. W rozmowie z Jastrząb Post zdradził, że przez problemy na lotnisku być może nie zdąży stawić się na czas na planie projektu, do którego został zaproszony:

Nie mogę zdradzać szczegółów ze względu na zapisy w umowie, ale potwierdzam, że mój wylot z Rzeszowa był związany z pracą. Mam nadzieję, że dotrę na czas – powiedział Magda w rozmowie z Jastrząb Post.

Mamy nadzieję, że nieciekawy początek doczeka się happy endu.


Mateusz Maga miał problemy na lotnisku

Mateusz Maga miał problemy na lotnisku

Mateusz Maga miał problemy na lotnisku

Mateusz Maga miał problemy na lotnisku

Mateusz Maga w kampanii TOPSHOP Pride

Mateusz Maga w kampanii TOPSHOP Pride

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×