Amerykańska krytyk filmowa doceniła film dokumentalny z udziałem Mateusza Magi i Kajetana Góry [wideo]

Mateusz Maga i Kajetan Góra na premierze filmu w Los Angeles

Mateusz Maga i Kajetan Góra na premierze filmu w Los Angeles

Mateusz Maga i Kajetan Góra w Los Angeles

Przed Mateuszem Magą i Kajetanem Górą pojawiła się niepowtarzalna okazja wystąpienia w filmie dokumentalnym. Dodatkowym wyróżnieniem był fakt, że nie musieli się wcielać w żadną rolę – zagrali siebie. Teraz albo nigdy to projekt opowiadający o osobach posiadających androgeniczną urodę i ich sposobach na odnalezienie się we współczesności, która z praktycznej strony powinna być tolerancyjna, jednak w zderzeniu z okrutną rzeczywistością okazuje się, że jest wręcz przeciwnie. 18 października odbyła się premiera filmu w Los Angeles.

Zobacz: Mateusz Maga i Kajetan Góra już po premierze filmu w Los Angeles! Fryzjera gwiazd wspierała bardzo bliska mu osoba i jedna z żon Hollywood

Mateusz Maga i Kajetan Góra idealnie czują się za oceanem, a ich grono znajomych stale się powiększa. Jak się okazuje mogą liczyć na, mieszkającą tam na stałe, Alicję Bachledę -Curuś, a także na jedną z żon Hollywood- Helenę Król Kolodziey.

O osobistych odczuciach po premierze filmu opowiedziała Patrycja Toczyńska, reżyserka filmu:

Jesteśmy zaskoczeni, ponieważ film został przyjęty bardzo dobrze. Nawet znana krytyk filmowa, pani Robin Menken, która słynie z tego, że raczej niezbyt chętnie przyznaje pozytywne za filmy, tutaj była zachwycona naszą produkcją i podeszła tutaj do nas i powiedziała, że bardzo dobra robota. (…) Nie spodziewaliśmy się aż takiego zainteresowania. (…) Kajetan i Mateusz wzbudzili bardzo duże zainteresowanie.

Kajetan Góra dodał, że wszystko co znalazło się w materiale filmowym, opowiada w 100% o ich życiu:

Przedstawiliśmy w dokumencie to, jakie rodzaje hejterstwa nas w życiu spotkały. Nie po to, żeby się skarżyć, tylko pokazać jak mocno nas to utwierdziło w przekonaniu, że to co robimy jest właśnie właściwe. To nas wzmocniło.

Z kolei Mateusz Maga docenił sympatię mieszkańców Los Angeles:

W Stanach Zjednoczonych jednak widać taką różnicę mentalności. Na przyjęciach zarówno takich prywatnych, jak i biznesowych, widać, że jesteśmy odbierani bardzo pozytywnie. Ludzie się uśmiechają, darzą wielkim szacunkiem to, jak wyglądamy.

Jesteście ciekawi tego projektu? Polecamy pełny materiał, który pojawił się w Dzień Dobry TVN.

Amerykański film z Kajetanem Górą i Mateuszem Magą będzie miał premierę na festiwalu w Los Angeles

Amerykański film z Kajetanem Górą i Mateuszem Magą będzie miał premierę na festiwalu w Los Angeles

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×