Gwiazdor „Dance, Dance Dance 2” został ojcem! Pokazał rozczulające zdjęcie i zdradził płeć maluszka

Mateusz Łapka został ojcem

Mateusz Łapka został ojcem

Mateusz Łapka z Dance, Dance, Dance został ojcem! Jego pierwsze dziecko właśnie przyszło na świat, a dumny tata opublikował pierwsze zdjęcie. Jakiej płci jest maluszek?

Mateusz Łapka, który lada moment pojawi się na parkiecie Dance, Dance, Dance z Anią Karczmarczyk, został ojcem. 20 lutego na świecie pojawiła się nowa, długo oczekiwana istotka. Pierwszym, pełnym miłości wpisem podzielił się z fanami na Instagramie.

Mateusz Łapka został ojcem. Jakiej płci jest maluszek?

Jakiś czas temu artysta zdradził, że razem z partnerką oczekują narodzin synka, a termin porodu planowany jest na luty. Mówił, że może zdarzyć się tak, że prosto z próby do tanecznego show TVP1 będzie musiał pojechać z żoną na porodówkę.

Doczekał się. 20 lutego jego partnerka urodziła wyczekiwanego synka. Pierwszym zdjęciem Mateusz pochwalił się na swoim Instagramie. Opatrzył je pełnym miłości i podziwu dla matki swojego dziecka wpisem.

Są w życiu takie chwile, które pamięta się do końca. Nagle Twój świat się zmienia. Pojawia się w nim nowy człowiek, kto wie czy nie najważniejszy? Piękna, mała, bezbronna istota. Patrzysz na nią i czujesz spokój i szczęście. A Ona? SUPER BOHATERKA. Ma moc dawania życia. Nie znam silniejszej osoby. Dziękuję Ci za wszystko.
20.02.2020 g.14.40 – napisał Łapka.

Pod postem momentalnie zaroiło się od gratulacji dla świeżo upieczonych rodziców.

  • Najpiękniejsze właściwie się zaczęło! Mati Gratulacje dla Ciebie i Twojej Żony.
  • Gratulacje, dużo zdrówka dla maluszka i mamy i dużo sił dla taty.
  • Brawooo. Gratulujemy!!!!!!!! Ale fajnie , co?!!:)))))
  • Dwie Łapki, wszystkiego najlepszego! – piszą obserwujący.

Pierwszy odcinek show, w którym wystąpi Mateusz już wkrótce, ale najważniejszy debiut artysta ma już za sobą. Gratulujemy!

Zobacz także: Obsadę „Dance Dance Dance” opuściła największa gwiazda: „W tym sezonie nie będzie mnie na ekranie”. Bez niej show może stracić widzów


Mateusz Łapka został ojcem

Mateusz Łapka został ojcem

Mateusz Łapka z Dance Dance Dance

Mateusz Łapka z Dance Dance Dance

Mateusz Łapka z Dance Dance Dance

Mateusz Łapka z Dance Dance Dance

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×