Julia Pietrucha przeżywała piekło! To właśnie jej nowy ukochany przyszedł jej z pomocą! „Bardzo ich to zbliżyło”

Julia Pietrucha

Julia Pietrucha

Mateusz Jankowski i Julia Pietrucha są parą

Julia Pietrucha nie miała do tej pory szczęścia w miłości. Jej poprzedni związek z Ianem Dowem spektakularnie spalił na panewce, a gwiazda została nie tylko ze złamanym sercem, ale również z problemami, których regularnie dostarczał jej Ian. Wszystko wskazywało na to, że zamiast cieszyć się z sukcesu swojego albumu – Parsley – Julia będzie musiała samotnie ciągać się po sądach, próbując na dobre zerwać z przeszłością. Na szczęście w jej życiu pojawił się Mateusz Jankowski. Muzyk, towarzysz, przyjaciel. Ukochany. To on pomógł jej stanąć na nogi.

Kim jest Mateusz Jankowski, partner Julii?

Wszystko zaczęło się psuć tuż po tym jak album Julii, wyprodukowany wspólnie z Dowem wyszedł na rynek. Ian oskarżał Julię o paskudne rzeczy, choć nigdy nie odważył się pójść ze swoimi pomówieniami do sądu. Gdy wyjechał do Stanów, Pietrucha zaangażowała się w promocję albumu i właśnie wtedy na jej drodze pojawił się przystojny gitarzysta. Mateusz kompletnie odmienił jej życie.

Mateusz mocno wspierał Julię podczas konfliktu z Ianem. To, że mogła na niego liczyć w tak trudnym dla niej momencie, jeszcze bardziej ją do niego zbliżyło. Choć początkowo styl życia Iana wydawał się Julii atrakcyjny, z czasem zmęczyła się tułaniem z miejsca na miejsce  – wyznał w magazynie Party znajomy artystki

Teraz para spodziewa się dziecka, wije gniazdko w Polsce, jest szczęśliwa. Pierwszy raz zadebiutowali w filmie dokumentalnym, Szlakiem Kolberga. To właśnie tam Julia na oczach Polski całowała swojego wybranka, nie szczędziła mu czułości. Mówi się, że już wtedy była w ciąży.

Mamy nadzieję, że to szczęście długo jej nie opuści!

Dumna przyszła mama w centrum uwagi. Julia Pietrucha nie ukrywa swoich ciążowych krągłości nawet przed paparazzi

Ciężarna Julia Pietrucha z dumą wypina swój sporych rozmiarów brzuszek!

Julia Pietrucha znów zakochana! Jej nowy wybranek jest wręcz NIEPRZYZWOICIE przystojny!


Julia Pietrucha w ciąży. Kim jest ojciec dziecka?

Julia Pietrucha w ciąży. Kim jest ojciec dziecka?

Julia Pietrucha w ciąży pod studiem Dzień Dobry TVN

Julia Pietrucha w ciąży pod studiem Dzień Dobry TVN

Julia pietrucha z Mateuszem - Szlakiem Kolberga, TVP Kultura

Julia pietrucha z Mateuszem - Szlakiem Kolberga, TVP Kultura

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×