Szukaj

Mateusz Gessler obchodzi urodziny! Huczna impreza? Nic bardziej mylnego! Restaurator zdradził plany na ten wyjątkowy dzień

Mateusz Gessler urodziny. Zdjęcia 2016

36. urodziny Mateusza Gesslera

Mateusz Gessler jest jednym z najbardziej znanych restauratorów w Polsce. Szerokiej publiczności dał się poznać z zupełnie nowej dla siebie roli. Mogliśmy oglądać go w programie MasterChef Junior, gdzie wraz z Anną Starmach i Michelem Moranem oceniali potrawy przygotowane przez młodych uczestników.

Gessler z powodzeniem prowadzi jedną z najmodniejszych restauracji w Warszawie. Jest także laureatem prestiżowych nagród. Dziś wielki dzień w życiu Mateusza Gesslera. Restaurator obchodzi bowiem 36 urodziny. Z tej okazji na swoim Facebooku zamieścił wyjątkową fotografię.

Ale stara d… ze mnie 🙂 czas na świętowanie będzie później ??? teraz praca w Poznaniu 🙂 – czytamy w opisie fotografii 

Jak widać, Mateusz wciąż jest pochłonięty pracą. Jeszcze wczoraj przebywał w Bielsku-Białej na Wakacyjnym Festiwalu Atrakcji w Pasażach Tesco, gdzie przygotowywał różnego rodzaju smakowitości, a dziś już jest w Poznaniu. Miejmy nadzieję, że – zgodnie z tym, co napisał na Facebooku – znajdzie czas na świętowanie. Redakcja Jastrząb Post składa jubilatowi najlepsze życzenia. Sto lat!

Zobacz: Małgorzata Rozenek i Mateusz Gessler na Wakacyjnym Festiwalu Atrakcji w pasażach Tesco

Mateusz Gessler obchodzi 36 urodziny

Mateusz Gessler obchodzi 36 urodziny

Mateusz Gessler, rozdanie nagród Poziomki 2016/2017 (fot. AKPA)

Urodziny Mateusza Gesslera 2016 (fot. AKPA)


Lubisz Mateusza Gesslera?

×