Mateusz Gessler zdradził, której potrawy nigdy by nie zjadł! Takiej odpowiedzi się nie spodziewaliśmy

Mateusz Gessler nigdy nie zjadłby zupy owocowej i galaretki

Mateusz Gessler to jeden z najpopularniejszych restauratorów w Polsce. Szef kuchni jest właścicielem uwielbianej przez gwiazdy restauracji, Warszawa Wschodnia, do której tłumnie przychodzą fanatycy wybornego jedzenia i domowej, luźnej atmosfery. W tym sezonie Mateusz stał się także nową gwiazdą stacji TVN. Od jakiegoś czasu widzowie mogą obserwować go w roli jurora w programie MasterChef Junior, w którym ocenia kulinarne zdolności najmłodszych.

Wydawać by się mogło, że kubki smakowane Mateusze są otwarte na nowe doznania, a on, jako tak zdolny kucharz jest w stanie przyrządzić i zjeść każdą potrawę. Przyrządzić na pewno, ale co do jedzenia jest już nieco gorzej… Restaurator był ostatnio gościem w programie Karoliny Korwin Piotrowskiej Magiel Towarzyski. Dziennikarka zapytała go, czy jest potrawa, której nigdy by nie skonsumował.

Tak! W szpitalach galaretki owocowe są, które są przezroczyste, wodniste. Ja uwielbiam galaretki, tylko nie wodniste. Nie jestem fanem takich rzeczy jak kompot, zupa owocowa.

Wygląda na to, że fani zupy owocowej nie powinni szukać jej w restauracji Mateusza 🙂

A wy, jakiej potrawy nigdy nie zjedlibyście?

Zobacz: Gotowanie to nie jedyne hobby Mateusza Gesslera. Zaskoczył nas swoją drugą pasją. Bardziej spodziewalibyśmy się tego po Nergalu 

Mateusz Gessler nie lubi zupy owocowej

Mateusz Gessler nie lubi zupy owocowej

Mateusz Gessler nie lubi zupy owocowej

Mateusz Gessler nie lubi zupy owocowej


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×