Brat Gąsiewskiej rozgadał się o jej relacji ze Zdrójkowskim: „Źle ją traktował”. To dlatego się rozstali?

Gąsiewska i Zdrójkowski

Gąsiewska i Zdrójkowski

Mateusz Gąsiewski, brat Wiktorii Gąsiewskiej w wywiadzie i zdradził, dlaczego jego siostra rozstała się z Adamem Zdrójkowskim? Co powiedział?

Wiktoria Gąsiewska rzez 4 lata była związana z Adamem Zdrójkowskim i stanowili jedną z piękniejszych par w show-biznesie. Rozstali się w zeszłym roku, co było wielkim zaskoczeniem.

Myślałam, że nasze sprawy sercowe zostaną sprawą prywatną i przeżyjemy to w spokoju jak dorośli. W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach nieprawdziwymi informacjami i publikacjami medialnymi chciałam powiedzieć, że z Adamem rozstaliśmy się już jakiś czas temu .Życzę mu jak najlepiej, a was proszę o niedorabianie własnych historii, bo tylko ja i Adam znamy prawdziwy powód naszego rozstania – napisała aktorka rok temu na Instagramie.

Nie mówili  powodach rozstania, nie wypowiadali się w wywiadach. Tymczasem powody rozstania najwyraźniej zdradził brat Wiktorii Gąsiewskiej. Co powiedział?

To dlatego Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski się rozstali?

Brat Wiktorii Gąsiewskiej, Mateusz Gąsiewki wziął udział w walce w gali High League 6, czyli federacji stworzonej przez Malika Montanę. Walczył z Rogerem Sallą, mężem modelki Karoliny Pisarek. Brat aktorki przegrał, ale w trakcie wywiadów po walce nieźle się otworzył i opowiedział nieco o relacji siostry i Adama Zdrójkowskiego. Padły dosyć mocne słowa.

Myślę, że nie zgodzi się, to jest miękka faja. […] Chyba że mu sypną hajsem, bo też jest pazerny – powiedział Mateusz Gąsiewski.

Podkreślił, że Wiktoria nie weźmie udziału w walkach, bo on jej  na to nie pozwala. Wyznał też, że dobrze dogaduje się z Jasperem Sołtysikiem, czyli nowym chłopakiem siostry. Nie było tego w przypadku Zdrójkowskiego.

Jest dużo lepiej, niż z poprzednim szwagrem, więc niech tak już zostanie. […] Po prostu źle ją traktował – powiedział Mateusz w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Co wy na to?

Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz są w związku

Jakiś czas temu pojawiły się doniesienia o tym, że serce Wiktorii Gąsiewskiej jest ponownie zajęte. Młoda aktorka była widziana w objęciach kolegi z planu Barw Szczęścia – Jaspera Sołtysiewicza. Po Gali 30-lecia Polsatu nie można mieć już wątpliwości, że połączyło ich uczucie. Obecnie już nie ukrywają swojej relacji. Na ich profilach na Instagramie pojawiają się wspólne zdjęcia i widać, że Wiktoria znalazła szczęście.


Wiktoria Gąsiewska, Mateusz Gąsiewski

Wiktoria Gąsiewska, Mateusz Gąsiewski

Wiktoria Gąsiewska, Mateusz Gąsiewski

Wiktoria Gąsiewska, Mateusz Gąsiewski

Mateusz Gąsiewski

Mateusz Gąsiewski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×