Wzruszony Mateusz Damięcki pokazał swoją piękną żonę i synka! Aktor podzielił się z fanami radosną nowiną!

Mateusz Damięcki z żoną

Mateusz Damięcki z żoną

Mateusz Damięcki wyjawił internautom wielką tajemnicę rodzinną. Żona aktora otrzymała imponujący awans. Z tej okazji dumny mąż pokazał zdjęcie swojej ukochanej oraz słodkiego synka. Jest także laudacja.

Mateusz Damięcki wreszcie odnalazł szczęście w małżeństwie. Przypomnijmy, że przystojny aktor był wcześniej związany z tłumaczką Moniką, z którą wziął ślub w 2010 roku, jednak już w maju 2011 para wzięła rozwód. Po kilku latach bycia singlem gwiazdor poznał piękną Paulinę Andrzejewską – choreografkę i instruktorkę baletu, którą poślubił w 2018 roku. Para doczekała się już słodkiego synka Franciszka Mateusza.

Mateusz raczej stroni od mediów, bardzo chroni swoją prywatność, zatem rzadko pokazuje się z żoną na branżowych imprezach, jak również sam nie wystaje na ściankach celebryckich. Damięcki nigdy nie pretendował do bycia gwiazdą polskiego show-biznesu. Aktor pochodzi bowiem ze znanej, wielopokoleniowej rodziny aktorskiej z przedwojennymi tradycjami. Jest synem Macieja i Joanny Damięckich, wnukiem Dobiesława Damięckiego i Ireny Górskiej-Damięckiej oraz bratem Matyldy Damięckiej. Zawód aktora uprawia także jego stryj Damian oraz brat stryjeczny Grzegorz.

38-latek jest wspaniałym mężem oraz młodym tatą. Ostatnio aktor niespodziewanie pokazał piękne zdjęcie swojej małżonki z synkiem. Powód ku temu miał szczególny, ukochana małżonka Paula, dostała wspaniały awans – została zastępcą dyrektora do spraw artystycznych Teatru Muzycznego w Poznaniu. Z tej okazji Mateusz zamieścił wzruszający wykład na temat swojej miłości małżeńskiej:

Każdego dnia dajesz mi siłę do życia, radość i sprawiasz, że wszystko co robię ma treściwy, mocny smak. Dajesz mi też przykład jak trwać, żeby dawać sobą nadzieję i roztaczać dobro i piękno. Jak żyć, żeby nie żyć tylko dla siebie. Jak żyć dla siebie i dla innych – w zgodzie z sumieniem, tu i teraz, a nie na kredyt, jak żyć tak, żeby inni czuli się szanowani i potrzebni. Jak żyć w tym trudnym świecie, żeby nie zwariować (serio), nie rozmieniać się na drobne, ale robiąc rzeczy malutkie, robić tak naprawdę rzeczy wielkie. Jesteś dla mnie przykładem tolerancji i mądrości, która przejawia się w każdym Twoim, nawet najmniej widocznym geście i ruchu.
Zrozumiałem to nagle, wszystko na raz, chociaż wiedziałem o tym od lat. Zrozumiałem, że nie muszę się bać, że Cię zawiodę, bo dzięki Tobie nie ma tylko Ciebie i tylko mnie, nie ma podmiotowości, nie ma wyżej-niżej. Zrozumiałem, że jesteśmy my, i że mimo wzajemnej odpowiedzialności oraz odpowiedzialności wspólnej za naszego syna – jest to relacja tożsama, dwóch atomów z tego samego wymiaru, dwóch atomów tworzących jedną cząstkę.
Dziękuję kochanie, że nadajesz sens mojemu żuciu – napisał Mateusz

Jednak to nie koniec laudacji, aktor w dalszej części swojego posta wreszcie wyjaśnia powód swojego wzruszenia:

Piszę to w dniu, który zarówno dla Ciebie jak i dla mnie jest wyjątkowy – będąc wspaniałą matką, poświęcającą się wychowaniu naszego syna, równocześnie (serio, niby wiem jak to robisz, przecież widzę, ale jednak nie do końca ogarniam jak to jest możliwe?) pracując jako choreograf w pocie czoła przy wielu produkcjach w Polsce i za granicą, jako pedagog ucząc młodych ludzi techniki i szacunku do sztuki, której staną się zwierciadłem – otrzymałaś dziś wspaniałe zadanie, któremu sprostasz, wiem to, piękniej, niż ktokolwiek inny. Paula została zastępcą dyrektora do spraw artystycznych Teatru Muzycznego w Poznaniu.
Zazdroszczę wszystkim, którzy będą mogli z Nią w tej nowej rzeczywistości się spotkać.
Powodzenia skarbie – rozwiń skrzydła, leć, a wraz z Tobą wszyscy, którzy mają tę samą pasję i równie piękne i otwarte serce. To będzie dla Was wszystkich fascynująca podróż.
A i sobie zazdroszczę też – od dziś jestem bowiem Panem Dyrektorowym. Ale nie obraziłbym się wcale, jeśli ktoś zechciałby zatytułować mnie przysłowiowo „Dupą Dyrektora”.

Pod wpisem Mateusza Damięckiego oprócz gratulacji od fanów pojawiły się także podziękowania od małżonki Mateusza:

 Kochanie dziękuje tak mnie wzruszasz…❤️ tak we mnie wierzysz !dziękuje za wszystko – napisała Paulina

  • Jesteście wspaniała parą. Tworzycie wspaniałą parę. Związek. Dajecie sobie siłę. Uwielbiam na Was patrzeć i brać z Was przykład! Ps. Masz Mateuszu cudowną żonę. Cieszę się, że mogę z nią pracować
  • Pięknie słowa  gratulacje i powodzenia dla Pauliny
  • Gratulacje dla małżonki (i dla d…dyrektora)

Przyłączamy się do gratulacji dla żony Mateusza.

View this post on Instagram

@pmandrzejewska – Każdego dnia dajesz mi siłę do życia, radość i sprawiasz, że wszystko co robię ma treściwy, mocny smak. Dajesz mi też przykład jak trwać, żeby dawać sobą nadzieję i roztaczać dobro i piękno. Jak żyć, żeby nie żyć tylko dla siebie. Jak żyć dla siebie i dla innych – w zgodzie z sumieniem, tu i teraz, a nie na kredyt, jak żyć tak, żeby inni czuli się szanowani i potrzebni. Jak żyć w tym trudnym świecie, żeby nie zwariować (serio), nie rozmieniać się na drobne, ale robiąc rzeczy malutkie, robić tak naprawdę rzeczy wielkie. Jesteś dla mnie przykładem tolerancji i mądrości, która przejawia się w każdym Twoim, nawet najmniej widocznym geście i ruchu. Zrozumiałem to nagle, wszystko na raz, chociaż wiedziałem o tym od lat. Zrozumiałem, że nie muszę się bać, że Cię zawiodę, bo dzięki Tobie nie ma tylko Ciebie i tylko mnie, nie ma podmiotowości, nie ma wyżej-niżej. Zrozumiałem, że jesteśmy my, i że mimo wzajemnej odpowiedzialności oraz odpowiedzialności wspólnej za naszego syna – jest to relacja tożsama, dwóch atomów z tego samego wymiaru, dwóch atomów tworzących jedną cząstkę. Dziękuję kochanie, że nadajesz sens mojemu życiu. Piszę to w dniu, który zarówno dla Ciebie jak i dla mnie jest wyjątkowy – będąc wspaniałą matką, poświęcającą się wychowaniu naszego syna, równocześnie (serio, niby wiem jak to robisz, przecież widzę, ale jednak nie do końca ogarniam jak to jest możliwe?) pracując jako choreograf w pocie czoła przy wielu produkcjach w Polsce i za granicą, jako pedagog ucząc młodych ludzi techniki i szacunku do sztuki, której staną się zwierciadłem – otrzymałaś dziś wspaniałe zadanie, któremu sprostasz, wiem to, piękniej, niż ktokolwiek inny. Paula została zastępcą dyrektora do spraw artystycznych Teatru Muzycznego w Poznaniu. Zazdroszczę wszystkim, którzy będą mogli z Nią w tej nowej rzeczywistości się spotkać. Powodzenia skarbie – rozwiń skrzydła, leć, a wraz z Tobą wszyscy, którzy mają tę samą pasję i równie piękne i otwarte serce. To będzie dla Was wszystkich fascynująca podróż. A i sobie zazdroszczę też – od dziś jestem bowiem Panem Dyrektorowym. Ale nie obraziłbym się wcale, jeśli ktoś zechciałby zatytułować mnie przysłowiowo „Dupą Dyrektora”❤

A post shared by Mateusz Damięcki (@mateuszdamiecki) on

Mateusz Damięcki nigdy wcześniej nie zdradził tyle na temat kobiet w swoim życiu! [WIDEO]

Mateusz Damięcki ostro skrytykował luksusowy magazyn. Poszło o zdjęcie ze ślubu: “A było tak miło…”

Stylowe gwiazdy na premierze spektaklu: Julia Wieniawa, Paulina Sykut, Katarzyna Zielińska, Mateusz Damięcki z żoną


Mateusz Damięcki pokazał żonę i synka,

Mateusz Damięcki pokazał żonę i synka,

Przystojny Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska zostali rodzicami

Przystojny Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska zostali rodzicami

Przystojny Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska zostali rodzicami

Przystojny Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska zostali rodzicami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×