Trudny czas w życiu Damięckiego. Wyżalił się internautom. Dołączyła do niego Żmuda Trzebiatowska. U niej też nieciekawie

Mateusz Damięcki

Mateusz Damięcki

Mateusz Damięcki skomentował decyzję rządu Mateusza Morawieckiego o przedłużeniu lockdownu. Aktor nie ukrywa, że nadchodzące dni nie będą dla niego łatwe. Podobne zdanie w temacie ma Marta Żmuda Trzebiatowska.

W Polsce od ponad roku trwa epidemia koronawirusa. Rząd Mateusza Morawieckiego wprowadza liczne obostrzenia, które ograniczają kontakty międzyludzkie, tym samym hamują rozprzestrzenianie się wirusa. Aktualnie nie powinny działać galerie handlowe, salony fryzjerskie, siłownie, a także kina i teatry. Pewne jest, że minimum do 18 kwietnia nic w tej kwestii się nie zmieni, co potwierdził podczas środowej konferencji prasowej minister zdrowia Adam Niedzielski:

Podjęliśmy decyzję, że obostrzenia, które w tej chwili obowiązują, zostaną przedłużone o kolejny okres, o ponad tydzień, to przedłużenie będzie obowiązywało do 18 kwietnia i wtedy w przyszłym tygodniu będziemy podejmowali kolejną decyzję, co robić dalej.

Mateusz Damięcki komentuje przedłużenie obostrzeń

Na temat przedłużonych obostrzeń wypowiedział się Mateusz Damięcki. Dodał nowy wpis na Facebooku, w którym tłumaczy, dlaczego ostatnio publikuje mało postów w social mediach. Wynika to z tego, że aktor nie za bardzo wie, o czym pisać, ponieważ nic szczególnego się u niego nie dzieje. Nie planuje żadnej zagranicznej wycieczki, podobnie jak spora grupa internautów, nadal tkwi w kraju:

Drodzy malkontenci, smutni i zazdrośni. Sorki, że ostatnio niewiele zdjęć i uśmieszków ode mnie. Nie dlatego, że gdzieś na plaży Dominikany czy Zanzibaru, pod jaskrawo zieloną palmą posiałem swój najnowszy telefon s1000gxs , ale dlatego, że po prostu nie bardzo jest o czym pisać. Spokojnie, jestem z Wami, w chłodzie, obrzydliwym śniegu, w jednostajnym trudzie nieciekawego znoju codziennego. Zdjęcie mam nadzieję wystarczająco nieatrakcyjne, by niektórych z Was usatysfakcjonować.

Damięcki w dalszej części wpisu dodał, że przez przedłużone obostrzenia, zmaga się z podobnymi problemami, co niektórzy obserwatorzy jego kont w mediach społecznościowych:

Nie wygrałem kilku castingów, teatry zamknęli na kolejne prawie dwa tygodnie, przedszkola nadal zawieszone, w kalendarzu zaznaczam nadchodzące dni czarnym krzyżykiem, jako z góry przegrane. Przepraszam też za wszystkich znajomych z branży, którzy polecieli samolotem w pogoni za nadzieją. Czekam na wynik jeszcze jednych próbnych zdjęć, trzymajcie kciuki, żeby dostał to kto inny, bo jeszcze musiałbym się uśmiechnąć. A teraz do boju i hejtować tych, którym lepiej, cieplej i weselej. Wasz Mat.

Drodzy malkontenci, smutni i zazdrośni. Sorki, że ostatnio niewiele zdjęć i uśmieszków ode mnie. Nie dlatego, że gdzieś…

Posted by Mateusz Damięcki on Wednesday, April 7, 2021

Internauci nie przeszli obok wpisu obojętnie. W komentarzach podkreślają, że doskonale wiedzą, co aktor czuje, próbują dodać mu otuchy w tym nie najłatwiejszym czasie:

  • Będzie kiedyś dobrze. Jeszcze nie wiadomo, kiedy, ale będzie.
  • Nie ma takiej miny, która nas do Pana zniechęci. My po prostu Pana Kochamy.
  • Trzymam kciuki za pozytywny wynik próbnych zdjęć. Jako żona muzyka, nie celebryty, znam ten ból…

Swoje niezadowolenie na obecną sytuację w Polsce wyraziło również kilka gwiazd, które obserwują profil Mateusza. Marta Żmuda Trzebiatowska łączy się w bólu z kolegą z teatru:

Łączymy się w „trudzie nieciekawego znoju codziennego” – napisała.

Przemyśleniami podzielił się także Rafał Zawierucha:

No to do czego właściwie namawiasz? Gdziekolwiek jesteśmy, ważne, żebyśmy byli odpowiedzialnymi i dobrymi ludźmi dla siebie i tych, co wokół nas 🙂 ściskam – a jak wygrasz to też nie musisz się uśmiechać.

My również trzymamy kciuki, by wynik próbnych zdjęć okazał się pozytywny dla aktora.


Mateusz Damięcki

Mateusz Damięcki

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska po raz drugi zostali rodzicami

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska po raz drugi zostali rodzicami

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska

Komentarze

  • Wstydź się pisze:

    Narobiło się tych gwiazd celebrytów artystów wszyscy chcą tylko na ściankach brylować. A teraz życie weryfikuje ich przydatność. Polska to nie Hollywood tutaj tylu cudaków nie trzeba. Teatr na teatrze pootwierali, każdy ktoremu sława gaśnie otwiera teatr a potem po zapomogę do państwa leci slbo e internecie narzeka. A jedli ktoś pracujący w innym zawodzie traci prace z niezależnych od niego powodów to pierwsze co robi to albo się przekwalifikuje albo lata szuka innej a nie w internecie narzeka na los. Wy pseudogwiazdory od seriali tandet nie jesteście pępkiem świata za jaki się macie. Bys się wstydził narzekać. Przekwalifikuj się i wez się do innej pracy. Ale nieee bo korona z głowy spadnie. Za wysokie mniemanie macie o sobie. Potrzeba ratowników medycznych może skończ kurs i się zatrudnij. Młody dasz rade i będziesz potrzebny.

  • Gość pisze:

    Fajny facet, niezmanierowany, normalny. Mam nadzieję, że karta się odwróci.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×