Joanna Opozda zapozowała z Mateuszem Banasiukiem. Ależ się zmienił! Tak ekstremalnie rozjaśnił włosy, że wygląda jak Eminem

Mateusz Banasiuk, Joanna Opozda

Mateusz Banasiuk, Joanna Opozda

Mateusz Banasiuk zafundował sobie metamorfozę. Od teraz ma włosy w kolorze jasnego blondu! Zapozował razem z Joanną Opozdą. 

Mateusz Banasiuk zyskał sławę dzięki rolom Jurka w M jak miłość i Radosława w Pierwszej miłości. Talent sprawił, że nie dał się zaszufladkować jako aktor serialowy. Płynące wieżowce, Kto nigdy nie żył…, Wszystko, co kocham, Pajęczyzna, 7 uczuć, Pitbull. Ostatni pies, Big Love, Miłość do kwadratu, 1920 Bitwa warszawska – to niektóre produkcje z jego udziałem.

W zeszłym roku premierę miał film sensacyjny Furioza, w którym Mateusz zagrał główną rolę, co zwróciło na niego uwagę widzów z całego świata. Dramat okazał się bowiem absolutnym hitem na platformie Netflix. Aktor rozwija też karierę w mediach społecznościowych. Jego profil na Instagramie śledzi ponad 100 tysięcy osób, co jest sporym osiągnięciem.

W życiu prywatnym 37-latek jest partnerem koleżanki po fachu, Magdaleny Boczarskiej. Zakochani wychowują wspólnie syna: Henryka. Niedawno rodzice chłopca po raz pierwszy wystąpili razem na ekranie – w filmie Różyczka 2.

Mateusz Banasiuk zmienił fryzurę. Jak wygląda?

Banasiuk często zmienia swój look na potrzeby kolejnych ról. Tak też było tym razem. Joanna Opozda dodała na Instastory wspólne selfie u boku Mateusza. Widać na nim, że aktor przefarbował sobie włosy na jasny blond – wygląda w nich niczym młody Eminem.

Mateusz Banasiuk – nasz blondasek – napisała roześmiana Asia.

Jego nowe ujęcie możecie zobaczyć w galerii pod tekstem. Dajcie znać, jak oceniacie jego przemianę.

Znajomość Mateusza Banasiuka i Joanny Opozdy

Mateusz i Joanna przyjaźnią się od czasu Pierwszej miłości. Była Antka Królikowskiego grała w tej telenoweli Jowitę. Jej postać w jednym z odcinków stanęła na ślubnym kobiercu u boku Radka, w którego wcielał się oczywiście Banasiuk.

Niedawno przyjaciele zapowiedzieli, że znów zagoszczą razem na planie. Jak widać, słowa dotrzymali.

To już pewniak! Razem z @mateuszbanasiuk i Szymonem Gonerą, zaczynamy prace nad nowym filmem – Opozda pochwaliła się na początku sierpnia tego roku.

Lubicie ten aktorski duet?

Aktualizacja. Nowe zdjęcia Mateusza Banasiuka

Aktor pojawił się dziś wieczorem na premierze filmu Listy do M. 5. Oczywiście również i tam zaprezentował nową fryzurę. Nowe zdjęcia są dostępne w galerii.


Joanna Opozda i Mateusz Banasiuk

Joanna Opozda i Mateusz Banasiuk

Mateusz Banasiuk - premiera Listy do M. 5

Mateusz Banasiuk - premiera Listy do M. 5

Mateusz Banasiuk - premiera Listy do M. 5

Mateusz Banasiuk - premiera Listy do M. 5

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×