Mata reaguje na krytykę swojego zestawu w McDonald’s i zapowiada spore zmiany. Wiemy, od kiedy będą obowiązywać

Mata

Mata

Mata doczekał się swojego zestawu w McDonald's, który nie wszystkim przypadł do gustu. Raper odpowiedział na krytykę i zapowiedział zmiany. Jakie modyfikacje zostaną wprowadzone?

Mata, a właściwie Michał Matczak, od trzech lat działa w branży muzycznej. Wydał dwa albumy: 100 dni do matury Młody Matczak. Drugi z wymienionych krążków ukazał się niedawno, ale już wywołał spore zamieszanie. Dowodem może być fakt, że piosenki, które się na nim znajdują, przez pewien czas utrzymywały się na wysokich miejscach na karcie czasu w serwisie YouTube.

Mata nie tylko tworzy kawałki, które w mig podbijają serca swoich fanów, ale także nawiązuje współprace z różnymi firmami. Ostatnio jest głośno o jego kolaboracji z siecią McDonald’s. Mówi się, że Matczak sporo zarobił na tej współpracy. Jak wskazują eksperci, na jego konto mogła wpłynąć kwota licząca przynajmniej sześć zer:

Szacuję, że wynagrodzenie liczy minimum sześć zer, ponieważ artyści tego kalibru nie przyjmują zbyt wielu współprac, a ekskluzywność w zakresie utożsamiania ich z marką podlega dodatkowej wycenie – mówi Olivia Drost, partner zarządzająca Spotlight Agency.

Zestaw 33Mata, o którym mowa, można nabyć w całej Polsce. Oferta jest jednak ograniczona czasowo – można ją zakupić od 18 października do 21 listopada. W skład limitowanego kompletu, który kosztuje 18 złotych, wchodzą: Vanilla Matcha Latte (Matchak Latte), potrójny cheeseburger (potrójny ch33sburger) i średnie frytki.

Mata reaguje na krytykę zestawu w McDonald’s. Jakie zmiany wprowadzi?

Gdy zestaw Maty ujrzał światło dzienne, spotkał się ze sporą krytyką kupujących. Nie wszystkim przypadł do gustu m.in. napój, który jest dodawany do kanapki i frytek. Raper nie pozostał obojętny na opinie swoich fanów. W nowym wpisie na Facebooku ogłosił, że wprowadza pewne zmiany:

Hejka, słyszałem że niektórym matcha nie oddaje, więc od jutra można ją wymienić na duży napój i wtedy też frytki będą większe.
Pozdrawiam.

Modyfikacja przypadła do gustu fanom piosenkarza. W komentarzach komplementują podjętą przez niego decyzję:

  • I to najlepsze co mogłeś zrobić, dzięki bracie.
  • Boże kocham Cię człowieku.
  • Fajnie ze dbasz o kazdego bo niektorym smakuje i mogą dalej zamawiac a tym ktorym nie przypadla do gustu mogą zamowic cos innego props.

Chociaż Mata zapowiedział, że nowy zestaw będzie można nabyć od jutra, Plejada podaje inne informacje. Portal, powołując się na informacje od menadżera jednej z warszawskich restauracji przekazał, że w zestawie będzie można wymienić napój. Nową wersję będzie można nabyć od poniedziałku, 25 października.


Ile zarobił Mata z McDonald's?

Ile zarobił Mata z McDonald's?

Ile zarobił Mata z McDonald's?
Mata we współpracy z McDonald's

Mata we współpracy z McDonald's

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×