Mata ściągnął spodnie i pozował jako stół! Rozebrany raper odleciał w kosmos, ale zebrał sporo komplementów. „Ale d**a, o chłopie!”

Mata

Mata

Mata postanowił nieco zszokować swoich fanów. Młody raper w najnowszej sesji zdjęciowej zsunął spodnie i zapozował jako stół. Internauci ruszyli z komentarzami.

Mata, a właściwie Michał Matczak, to 21-letni raper, który już od dawna podbija scenę muzyczną. Jest synem profesora prawa Marcina Matczaka, który mocno wspiera go w karierze. Angażował się w wejściu artysty na rynek muzyczny i doradzał przy tworzeniu pierwszego hitu Klubowe. To także on jest twórcą pseudonimu artystycznego, jakim posługuje się muzyk. Wymyślił go podczas wspólnych wakacji w 2012 roku, a ta ksywka przylgnęła do jego syna już na dobre.

Raper zadebiutował w 2018 roku. To właśnie wtedy wydał swój pierwszy album koncepcyjny zatytułowany Fumur Mata. W 2019 do serwisu YouTube trafił jego teledysk Patointeligencja, który w ciągu kilku dni od premiery został odtworzony ponad 10 milionów razy. Od tamtej pory jego kariera potoczyła się błyskawicznie. Zdecydowanie nie może narzekać na brak fanów, a młode pokolenie inspiruje się jego twórczością.

Mata ze ściągniętymi spodniami pozuje jako stół

O tym, ze Mata jest prawdziwym muzycznym odkryciem, może świadczyć fakt, że jego najnowszy krążek Młody Matczak, jeszcze przed premierą zyskał status podwójnej platynowej płyty. Zaledwie w 6 godzin po tym, jak uruchomiono zamówienia w preorderze, kupiło go 15 tys. osób, teraz ta liczba sięgnęła już ponad 60 tys. Album ma zostać wydany 1 października. Michał jest też pierwszym żyjącym polskim muzykiem, który w serwisie Spotify przekroczył barierę 2 milionów słuchaczy.

Mata nie może też narzekać na brak zainteresowania w mediach społecznościowych. Profil rapera obserwuje ponad 991 tys. internautów, a liczba ta stale rośnie. Muzyk aktywnie prowadzi swoje social media, a ostatni post, który pojawił się na jego koncie, wywołał spore poruszenie. Michał postanowił zapozować nie tylko bez koszulki, ale także zsunął spodnie z pośladków, położył sobie szklany blat na torsie i zamienił się w… imprezowy stół.

SZMATA – podpisał swoje zdjęcia.

Zdjęcia młodego rapera wywołały lawinę komentarzy. Nie obyło się bez komplementów od fanów, którzy podziwiają swojego ulubieńca.

  • Marzę żeby mieć taki stolik.
  • Cudowny Michał.
  • Piękny.
  • Gdzie można dostać taki przystojny stolik?
  • Ale d**pa, o chłopie!

Trzeba przyznać, że Mata potrafi zrobić wokół siebie niezłe zamieszanie. Jak Wam się podobają jego nowe zdjęcia?


Mata

Mata

Mata

Mata

Sebastian Mila, Quebo i Mata na Euro 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×