Szukaj

Bolesna wpadka w PnŚ. Marzena Rogalska wskoczyła na hamak, a potem doszło do katastrofy

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska podczas programu Pytanie na Śniadanie miała nadzieję na chwilę błogiego odpoczynku. Gwiazda beztrosko wskoczyła na hamak. Niestety doszło do małej katastrofy, a wszystko uwieczniły kamery.

Programy śniadaniowe cieszą się wielką popularnością wśród widzów. Już od kilkunastu lat na stałe goszczą one w ramówkach wielu stacji. Pytanie na śniadanie od 2002 roku umila poranki widzom TVP. Program nie zniknął z anteny nawet w dobie pandemii koronawirusa. Prowadzący stale próbowali podtrzymać na duchu swoich widzów w tym ciężkim okresie. Aktualnie trwa wakacyjne wydanie popularnej śniadaniówki. Zmianie uległa godzina emisji najpopularniejszego programu Dwójki. Z końcem czerwca show zaczęło być emitowane od godziny 7.30, czyli wcześniej niż podczas regularnego wydania.

Od samego początku wszystko emitowane jest na żywo. Głównym trzonem PNŚ są spotkania i rozmowy z zaproszonymi do studia gośćmi. Nie brakuje chwil wzruszenia, ale także licznych powodu do uśmiechu. Oprócz gości pojawiają się także stałe punkty programy, takie jak kącik kulinarny, w którym pojawiają się najczęściej sezonowe przepisy na pyszne dania. W programie prezentowane są także różnego rodzaju krótkie reportaże z kraju. Pochodzą one z lokalnych wydarzeń, które są warte tego, aby przedstawić je szerszej publiczności. Zwłaszcza wakacyjne wydanie programu jest pełne takich ciekawych relacji.

Marzena Rogalska zaliczyła wpadkę na wizji

Program jest prowadzony na żywo, dlatego nie da się podczas emisji uniknąć wpadek. Prowadzącym często zdarzają się wpadki językowe, czy pomyłki związane z nazwiskami i imionami gości. Takie drobne momenty są praktycznie niezauważalne i zazwyczaj dziennikarze natychmiast się poprawiają i przepraszają za niedociągnięcia.

Podczas programu Pytanie na Śniadanie doszło już do nie jednej znacznie groźniejszej pomyłki. W trakcie z jednego z odcinków, który był nadawany kilka lat temu, wśród gości pojawił się iluzjonista. Marzena Rogalska uczestniczyła w jego pokazie. Niestety przez jego pomyłkę w rękę prezenterki wbił się gwóźdź. Sytuacja wyglądała dosyć poważnie, ale dzięki sprawnej pomocy ekipy nie doszło do żadnego większego nieszczęścia.

Dzisiejszej emisja programu znowu nie była łaskawa dla Marzeny Rogalskiej. Podczas gdy na wizji pojawił się kącik kulinarny, dziennikarka postanowiła beztrosko pobujać się na hamaku, który stał za kuchnią. Niestety konstrukcja nie wytrzymała, drewniany stelaż złamał się, a prezenterka z hukiem wylądowała na ziemi. Na szczęście skończyło się tylko na śmiechu, a Marzena z pomocą Tomasza Wolnego stanęła na nogach.

Wszystko wyglądało dosyć groźnie, ale na obyło się bez żadnych obrażeń.


Marzena Rogalska

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska

Dodaj komentarz

  • lil pisze:

    uwielbiam tą panią! ona ma zawsze tyle pozytywnej energii

  • JolkaZG pisze:

    Pani Marzenko, Pani jest urocza, mam nadzieje, że upadek nie obił za bardzo pupy. Wiem, że śmiać się z wypadków nie można, ale ja śmiałam się razem z Panią…pozdrawiam i śle uściski z Zielonej Góry

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×