Szukaj

Marzena Rogalska nie bała się powiedzieć tego na antenie TVP. Fani biją jej brawo: „Łamiesz wszystkie bariery”

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska, choć pracuje w TVP, od lat wspiera WOŚP i nie wyobraża sobie nawet, że mogłoby być inaczej. Dlatego w tym roku także pomogła Jurkowi Owsiakowi, który ze swoją fundacją zbierał pieniądze po to, by zapewnić najwyższe standardy diagnostyczne i lecznicze w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Marzena Rogalska zdobyła się na nie lada odwagę i wspomniała dzisiaj o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Orkiestry w jednym z najpopularniejszych programów TVPPytanie na śniadanie. Przekazała też na rzecz fundacji Jurka Owsiaka trylogię swojego autorstwa. Można było wylicytować książki: Wyprzedaż snów, Gra w kolory i Druga miłość z autografami gwiazdy oraz – co nie mniej istotne dla jej wielbicieli – odebrać powieści osobiście z rąk autorki.

Marzena Rogalska wspiera WOŚP 2020

Ale Marzena nie ograniczyła się tylko do tego. Uwielbiana przez widzów za poczucie humoru, dystans i dobre serce gwiazda spędziła też niedzielne popołudnie na czytaniu bajek małym wolontariuszom WOŚP w Warszawie.

Marzena Rogalska podzieliła się tymi informacjami na Instagramie. Napisała, że „pomaganie jest cool” i „dobro wraca”. Wpisowi towarzyszyło jej zdjęcie w płaszczu, na którym przykleiła serduszka WOŚP – wyróżnienie, jakie otrzymują osoby wspierające akcję.

Fani byli zachwyceni jej postawą:

  • Tak trzymać Pani Marzeno
  • Brawo!
  • Pięknie!
  • Taka fajna babka z Pani
  • boska, dzielna, mądra, kochana i bardzo empatyczna Marzenko. Kocham coraz bardziej Ciebie i to co robisz. I za te słowa w PNŚ. Jesteś gościówa! Łamiesz wszystkie bariery. Brawo.

Lecz nie brakowało też takich, którzy obawiali się, że za swą odwagę zapłaci utratą pracy:

Mam nadzieję, że prezes Kurski nie zwolni Panią za to serduszko – napisał jakiś internauta.

Ale może nie będzie tak źle. Bo dzisiaj nawet decydentom TVP chyba zmiękły serca. Zgodzili się bowiem, by w Wiadomościach pojawił się materiał o 28. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wprawdzie trwał on tylko ok. 30 sekund, ale zawsze to lepsze niż nic.

Zobacz: Michał Olszański z niedowierzaniem komentuje zwolnienie Moniki Zamachowskiej. Nie potrafi zrozumieć decyzji TVP


Marzena Rogalska – WOŚP 2020

Marzena Rogalska – WOŚP 2020

Marzena Rogalska – WOŚP 2020

Marzena Rogalska – WOŚP 2020

Marzena Rogalska – Viola Piekut, pokaz w hotelu Raffles Europejski

Marzena Rogalska – Viola Piekut, pokaz w hotelu Raffles Europejski

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×