Co się stało z Marzeną Rogalską? Dla LGBT poświęciła się bez reszty. W pierwszej chwili ciężko uwierzyć, że to ona

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska opublikowała na Instagramie post i wsparła LGBT. Dodała odważne zdjęcie, na którym nie przypomina siebie. Internauci są zachwyceni.

Marzena Rogalska była jedną z czołowych gwiazd Telewizji Polskiej. Przez dwanaście lat prowadziła Pytanie na śniadaniegdzie partnerował jej Tomasz Kammel. Stworzyli jeden z bardziej lubianych duetów. Ten jednak się rozpadł, gdy dziennikarka postanowiła zakończyć współpracę ze wspomnianą telewizją. W tej sprawie wydała oficjalne oświadczenie.

Marzena Rogalska wsparła LGBT. Pochwaliła się odważną fryzurą

Rogalska, chociaż nie pojawia się przed kamerami, stara się być w stałym kontakcie z internautami. Aktywnie działa na Instagramie, gdzie co jakiś czas publikuje kolejne treści. Tak jak w poniedziałkowy wieczór, gdy udostępniła nowy wpis. Pokazała dwa zdjęcia – na pierwszym, które jest fotomontażem, trudno ją rozpoznać. Dziennikarka pozuje w kolorowych włosach, ma tatuaże. Na drugim widać tęczę.

W opisie wsparła osoby LGBT. Podkreśliła, że należy się im szacunek nie tylko z okazji Międzynarodowego Dnia Przeciw Homofobii, Transfobii i Bifobii, ale także na co dzień:

Mam tęczowe włosy (dzięki @torcik1990 za ten fotomontaż) oraz tęczę z Grójca (zdjęcie nr 2) i tym akcentem chciałam życzyć wszystkim dobrej nocy i w ogóle dobrego życia – wszystkim bez względu na preferencje seksualne. Dobro, równość, szacunek codziennie, nie tylko z okazji takiego dnia jak Międzynarodowy Dzień Przeciw Homofobii, Transfobii i Bifobii.

W dalszej części wpisu napisała, że nie zagląda nikomu do łóżka:

I jak to pięknie napisała moja koleżanka @mama_ela_kumpela – chrześcijanka, matka czwórki dzieci, żona, działaczka społeczna – „nic mi do tego kto z kim śpi, love is love, moje serce jest otwarte dla każdego”. Mam tak samo.

Internauci w komentarzach dziękują za te słowa i dzielą się swoimi opiniami:

  • Cudownie napisane. Bardzo się cieszę,ze wyrwała się Pani z tej homofobicznej TV i w końcu może Pani wyrażać swoje zdanie bez żadnych konsekwencji.
  • Najważniejszy jest człowiek i każdy ma prawo kochać i być kochanym bez względu na kolor skóry, orientację seksualną, poglądy i wyznanie. Każdy ma prawo być szczęśliwym człowiekiem.
  • Homofobem nigdy nie byłam i nie będę ale uważam że, wszystko w granicach dobrego smaku :))) szanujmy siebie na wzajem .. Homoseksualni – Hetero a Hetero – Homoseksualizm.

Międzynarodowy Dzień Przeciw Homofobii, Transfobii i Bifobii obchodzony jest 17 maja.


Marzena Rogalska wspiera LGBT

Marzena Rogalska wspiera LGBT

Marzena Rogalska wspiera LGBT

Marzena Rogalska wspiera LGBT

Marzena Rogalska - nowy projekt

Marzena Rogalska - nowy projekt

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×