Szukaj

Emocje wzięły górę, gdy Marzena Rogalska zaczęła się zwierzać na Facebooku: „Co zacznę, przerywam, bo ryczę”. Fani płaczą razem z nią

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska dodała nowy post w mediach społecznościowych. Podzieliła się smutną historią. To wyznanie poruszyło internautów.

Marzena Rogalska po dwunastu latach pracy odeszła z TVP. Wydała oficjalne oświadczenie, w którym podkreśliła, że z trudem podjęła tę decyzję. W jednym z wywiadów wyznała, że potrzebuje odpoczynku od pracy. Marzy o dalekim wyjeździe, który pozwoli jej usłyszeć własne myśli:

Byłam tak zmęczona i zapracowana, że odkrywałam, że potrzebuje bardzo daleko wyjechać, żeby wreszcie usłyszeć własne myśli.

Marzena Rogalska podzieliła się smutną historią

Rogalska stara się być aktywna w mediach społecznościowych. Prowadzi konto na Facebooku, gdzie co jakiś czas publikuje nowe posty. Niedawno podzieliła się smutną historią. Pokazała zdjęcia, na których towarzyszą jej dwa psy: Romeo i Julia. Zdradziła, że od pierwszej chwili, gdy je poznała, bardzo je polubiła. Obiecała sobie, że pomoże znaleźć im kochający dom.

Próbuję napisać ten post od południa i nie mogę. Co zacznę, przerywam, bo ryczę… Ta para piesków na zdjęciach to Romeo i Julia. Kiedyś współprowadząc z „Warszawski Dzień Zwierząt” zobaczyłam ich i się zakochałam, przepadłam. Obiecałam, że nie spocznę dopóki nie będą miały domu pełnego miłości.

Chociaż Marzenie udało się znaleźć nowego właściciela dla czworonogów, niedawno wydarzyła się tragedia. Julia gorzej się poczuła i trafiła pod opiekę specjalistów:

Kilka dni temu Julcia trafiła do szpitala, poczuła się gorzej, wysoki poziom białych krwinek, stan zapalny, woda w płucach… Niech walczy, kibicowałyśmy, ma o co, tyle czekała z Romkiem w schronisku, zresztą za chwilę przeprowadzają się do większego mieszkania z ogródkiem! Romuś wył z rozpaczy pod nieobecność Julci, która wreszcie wczoraj wróciła do domu. Słabiutka… bezradna, jak to często bywa w chorobie.

Niestety psiaka nie udało się uratować – został uśpiony. Pokonała go agresywna białaczka:

A dzisiaj… dzisiaj o 11.39 dostałam sms: Marzenka, Julcia została przed chwilą uśpiona. Agresywna białaczka…

Marzena Rogalska zwróciła się z ważnym apelem. Poprosiła, by w schronisku nie ignorować psów seniorów. One także czekają na to, by znaleźć kochający dom:

Jeśli przyjdzie Wam do głowy adopcja zwierzaka, błagam, pomyślcie najpierw o seniorach, to jest super towarzystwo, które ma dużo do zaoferowania człowiekowi. Przekochane. Mądre. I proszę, trzymajcie razem ze mną kciuki za Romka, który stracił dzisiaj miłość swojego życia…

Próbuję napisać ten post od południa i nie mogę. Co zacznę, przerywam, bo ryczę… Ta para piesków na zdjęciach to…

Posted by Marzena Rogalska on Monday, February 22, 2021

Wpis poruszył internautów, którzy w komentarzach podkreślają, że historia opisana przez Marzenę bardzo ich wzruszyła:

  • Przykre … Boli strata przyjaciela, ale w ostatnich miesiącach była szczęśliwa i kochana. Nigdy nie ma dobrego czasu na pożegnanie.
  • Kiedyś się znowu odnajda za tęczowym mostem ….Julka będzie czekała na swojego Romeo….apotem razem znów pobiegają beztrosko.
  • Popłakałam się. Współczuje.

Trudno się nie zgodzić z tymi słowami. To wyznanie jest naprawdę poruszające.


Marzena Rogalska podzieliła się bolesnymi doświadczeniami

Marzena Rogalska podzieliła się bolesnymi doświadczeniami

Marzena Rogalska podzieliła się bolesnymi doświadczeniami

Marzena Rogalska podzieliła się bolesnymi doświadczeniami

Marzena Rogalska podzieliła się bolesnymi doświadczeniami

Marzena Rogalska podzieliła się bolesnymi doświadczeniami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×