Łzy na ramówce TVN. Marzena Rogalska nie potrafiła ukryć emocji. Po jej słowach nastała cisza

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska na jesiennej ramówce TVN zdobyła się na słowa, które nie tylko ją doprowadziły do łez. Gwiazda wspomniała przyjaciela, z którym jeszcze niedawno nagrywała Miasto kobiet.

Śmierć Piotra Balickiego wstrząsnęła światem mediów. Konferansjer przegrał walkę z czerniakiem, który został u niego zdiagnozowany zaledwie kilka miesięcy temu. Zmarł 19 sierpnia, mając zaledwie 38 lat. Z odejściem dziennikarza trudno było pogodzić się jego kolegom ze stacji TVN, z którą od lat współpracował przy różnego rodzaju produkcjach. Pożegnali go między innymi Marcin Prokop i Agata Młynarska.

Marzena Rogalska na ramówce TVN wspomina Piotra Balickiego

Przedwczesna śmierć 38-latka poruszyła również Marzenę Rogalską – prowadzącą program Miasto Kobiet, w którym zaledwie kilka miesięcy temu Piotr Balicki opowiedział o swoim leczeniu i zmaganiach z chorobą.  Dziennikarka wspomniała o zmarłym prezenterze na czwartkowej konferencji ramówkowej TVN, na której nie mogła opanować łez.

Mam w uszach jego słowa: „Boję się, że nie doczekam wakacji”. Doczekał i wydaje mi się, że (…) bardzo czekał na to, co zrobiłeś… To było tak cudne, tak prawdziwe, taka cudna, ludzka twarz telewizji. I w takiej telewizji kocham pracować! – powiedziała, a jej słowa cytuje portal „Plejada”.

Prezenterka odniosła się do gestu Marcina Prokopa na niedawno zakończonym festiwalu Sopot Top of the Top 2022. Prezenter w trakcie prowadzenia imprezy poprosił publiczność, by oklaskami oddała hołd Piotrowi Balickiemu, który leżał wówczas w szpitalu i walczył o życie. Zmarł zaledwie kilka godzin później.

Poruszona Marzena Rogalska na konferencji ramówkowej TVN opowiedziała również o wiadomości, którą dostała od jednej z fanek tuż po emisji Miasta Kobiet z udziałem nieżyjącego już prezentera:

Nie zapomnę jednej wiadomości widzki, która napisała po śmierci Piotrka. „Widziałem ten program, mimo bólu i cierpienia było w tym mnóstwo optymizmu i nadziei. Jak będzie mi trudno w życiu, będę wracać do tego spotkania”. Takie będzie „Miasto kobiet” — ważne spotkania, przestrzeń dla wszystkich bez względu na poglądy, płeć itd. Równość!

Na koniec dziennikarka podziękowała Marcinowi Prokopowi za jego gest, a po jej słowach nastała krótka cisza.

Przepraszam, że się rozgadałam. I bardzo ci dziękuję za to, co zrobiłeś – skwitowała dziennikarka.

Trzeba przyznać, że w tej tragicznej sytuacji nietrudno o wzruszenie.


Marzena Rogalska – jesienna ramówka TVN 2022

Marzena Rogalska – jesienna ramówka TVN 2022

Marzena Rogalska - nowy projekt

Marzena Rogalska - nowy projekt

Marzena Rogalska odchodzi z TVP. Pytanie na śniadanie komentuje odejście

Marzena Rogalska odchodzi z TVP. Pytanie na śniadanie komentuje odejście

Komentarze

  • Gość pisze:

    Straszny żal…….♡
    Pani Marzena to bardzo czula współ- odczuwająca osoba. Podziwiam ją za jej dziennikarstwo, ale przede wszystkim za czlowieczeństwo.

  • Gość pisze:

    Marzenka to jest tak ciepły , empatyczny człowiek jakich mało ❤️Straszna ta smierć młodego dziennikarza, bardzo mi przykro…

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×