Szukaj

Marzena Rogalska po odejściu z TVP niespodziewanie przerwała milczenie. Poruszyła aktualny temat

Marzena Rogalska przerywa milczenie

Marzena Rogalska przerywa milczenie

Marzena Rogalska przerwała milczenie po odejściu z TVP. Dziennikarka opublikowała relację na Instagramie. O czym powiedziała?

Marzena Rogalska przez dwanaście lat była jedną z prowadzących Pytanie na śniadanie. Razem z Tomaszem Kammelem stworzyła uwielbiany przez widzów TVP duet. Dziennikarka słynie z profesjonalizmu i tego, że potrafi poradzić sobie nawet z trudnymi wyzwaniami.

Jednak jej przygoda ze śniadaniówką dobiegła końca. Zrezygnowała z dalszej współpracy, o czym poinformowała w oficjalnym oświadczeniu. Podkreśliła w nim, że z trudem podjęła tę decyzję.

Po 12-stu latach współpracy z TVP1; 0,730% podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej – podkreślała Marzena Rogalska.

Decyzja Marzeny Rogalskiej wywołała niemałe poruszenie w branży. Dziennikarze konkurencyjnych stacji, aktorzy i artyści w social mediach podkreślali, że trzymają za nią kciuki. Powodzenia byłej gwieździe TVP życzyła też jej koleżanka z pracy, Katarzyna Cichopek. Napisała kilka pięknych słów.

Była gwiazda TVP obiecała, że będzie aktywna w sieci. Słowa dotrzymała i właśnie nagrała relację. Temat może zaskoczyć.

Marzena Rogalska przerywa milczenie po odejściu z TVP

Marzena Rogalska był wielką gwiazdą Jedynki i Dwójki. Wydawałoby się, że jeśli już zdecyduje się przerwać milczenie, to temat będzie związany z jej zaskakującym odejściem z Telewizji Publicznej. Nic bardziej mylnego. Chodzi o jej czworonożnych przyjaciół.

17 lutego to dzień, w którym celebrujemy Światowy Dzień Kota. Podczas gdy na co dzień nasi czworonożni towarzysze stronią od zamieszania i wolą chodzić własnymi ścieżkami, dziś wyjątkowo znajdują się w centrum uwagi. Nie inaczej jest u Marzeny Rogalskiej, która jest miłośniczką tego gatunku. Na jej Instastory pojawiła się relacja, w której chwali się pięknymi pupilami:

Dzień dobry w Dniu Kota – mówi na krótkim wideo.

Dziennikarka ma się czym, a raczej kim pochwalić. Jej koty są przepiękne i ze stoickim spokojem znoszą nagrywanie. Marzena Rogalska wygląda na zrelaksowaną i nie daje odczuć, że jej rewolucyjna decyzja w jakiś negatywny sposób wpłynęła na jej samopoczucie.


Marzena Rogalska przerywa milczenie z okazji Dnia Kota

Marzena Rogalska przerywa milczenie z okazji Dnia Kota

Marzena Rogalska przerywa milczenie z okazji Dnia Kota

Marzena Rogalska przerywa milczenie z okazji Dnia Kota

Marzena Rogalska przerywa milczenie z okazji Dnia Kota

Marzena Rogalska przerywa milczenie z okazji Dnia Kota

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Jakas osoba odchodzi z pracy i wiekie halo tysiace osob zmienia prace i nik w prasie onich nie pisze

 • Gość pisze:

  Teraz zweryfikuje pani przyjaznie

 • Gość pisze:

  czas na zmiany

 • Gość pisze:

  Wielka szkoda,nie będę oglądać tvp

 • Gość pisze:

  Ale ładnych i wyraźnych zdjęć to pani Marzena nie potrafi robić…

 • Laryngolog, Adam J. pisze:

  I dobrze, że odeszła. Okropna baba, uważająca się za dobrą aktorkę i dziennikarkę, Od tylu lat. wiedziała, komu słuźy. Odeszła, kiedy odstawili Ją, od prowadzenia nowych programów. Pan Prezes Jacek Kurski postawił na pięknych i młodych. I taka jest kolej rzeczy. W trakcie porannego programu Pani Marzena lansowala się. Jej następczyni Pani Izabela Krzan mówi z zamkniętymi nozdrzami, Ma nieczysty głos. Mówi przez zatknięty nos, Potrzebna wizyta u specjalisty laryngologa. Czas na nowe!

 • Dora pisze:

  I co dalej?

 • Gość labedzica pisze:

  Pani MARZENKO rozumiem podjęta przez Panią decyzje. Jednak bez ROGAMELA nie ma pnś. Wielka szkoda. Pozdrawiam .😍

 • Gośćł pisze:

  Co to za modą z tymi dziwnymi oprawkami :0

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×