Wypadek Marzeny Rogalskiej to ustawka? Dziennikarka w końcu zabrała głos w tej sprawie

Wypadek w Pytaniu na śniadanie. Gwóźdź w dłoni Marzeny Rogalskiej

Wypadek w Pytaniu na śniadanie. Gwóźdź w dłoni Marzeny Rogalskiej

Marzena Rogalska o przebiciu ręki gwoździem na wizji

Od kilku dni w mediach wciąż mówi się o wypadku, jaki wydarzył się w Pytaniu na śniadanie. Magik, który pojawił się w studio, miał przeprowadzić sztuczkę. Wszystko skończyło się niebezpiecznym zdarzeniem. Prowadząca Marzena Rogalska musiała udać się do szpitala z powodu skaleczonej gwoździem ręki.

Zobacz: Marzena Rogalska przerwała prowadzenie „Pytania na śniadanie”. Wszystko przez wypadek na planie! W jej rękę wbił się… gwóźdź! 

W sieci pojawiły się memy i nie brakowało także komentarzy, jakoby TVP zaplanowało to zdarzenie, aby poprawić swoją reputację. Głos w tej sprawie zabrała Marzena Rogalska. Dziennikarka nie szczędziła słów.

Rozumiem, że trudno uwierzyć w to co się wydarzyło w sobotę na antenie. Ten wypadek jednak miał miejsce. Powoli dochodzę do siebie, jestem w trakcie leczenia. Potrzebuję teraz spokoju i dlatego proszę o uszanowanie mojej prywatności poprzez powstrzymanie się od „dowcipnych” komentarzy jak to telewizja wkręca widzów. Jest wielu specjalistów analizujących film klatka po klatce, udowadniających, że była to ustawka, ale tym razem się mylą. Prawda jest taka, że zostałam zraniona, bo sztuczka się nie udała. Najprawdopodobniej taka sytuacja miała miejsce po raz pierwszy w programie na żywo i stąd ta sensacja. Ale teraz proszę dajcie mi dojść do siebie. Tym, którzy mnie wspierają, jestem ogromnie wdzięczna. Bardzo to doceniam  

Jak myślicie, czy tym komentarzem dziennikarka zamknęła hejterom usta?

Zobacz: Zagraniczne media kpią z wypadku Marzeny Rogalskiej w „Pytaniu na Śniadanie”. „Dostała więcej niż chciała”

Marzena Rogalska o ręce przebitej gwoździem na wizji

Wypadek na wizji z Marzeną Rogalską

Marzena Rogalska o ręce przebitej gwoździem na wizji

Marzena Rogalska o ręce przebitej gwoździem na wizji


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×