Szukaj

Marzena Rogalska odchodzi z TVP. Stacja wydała dwuzdaniowy komunikat. Nawiązano do jej następczyni

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska odeszła z TVP. Stacja wydała krótki komunikat, w którym nawiązała do jej następczyni w Pytaniu na śniadanie. Czy jest już konkretny kandydat?  

Marzena Rogalska przez dwanaście lat była jedną z prowadzących Pytanie na śniadanie. Na wizji przeważnie partnerował jej Tomasz Kammelz którym stworzyła dobrze dobrany duet. Dziennikarka potrafiła być profesjonalistką i potrafiła poradzić sobie nawet z trudnymi wyzwaniami. Tak było m.in. latem, gdy na oczach widzów spadła z hamaka, ustawionego w plenerowym studiu. Zachowała jednak zimną krew.

Przygoda Marzeny ze śniadaniówką dobiegła końca. Zrezygnowała z dalszej współpracy, o czym poinformowała w oficjalnym oświadczeniu. Podkreśliła w nim, że z trudem podjęła tę decyzję. Chociaż żegna się z telewizją, przez jakiś czas na antenie będą emitowane programy z jej udziałem – zostały one nagrane wcześniej:

Po 12-stu latach współpracy z TVP1; 0,730% podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej – podkreślała Marzena Rogalska.

Gwiazda dodała, że nadal będzie aktywna na Instagramie. Nie zamierza też zrezygnować z radia oraz teatru.

Marzena Rogalska odchodzi z TVP. Stacja komentuje

Decyzja Marzeny Rogalskiej wywołała niemałe poruszenie w branży. Dziennikarze konkurencyjnych stacji, aktorzy i artyści w social mediach podkreślali, że trzymają za nią kciuki. Powodzenia byłej gwieździe TVP życzyła też jej koleżanka z pracy, Katarzyna Cichopek. Napisała kilka pięknych słów:

Marzenko kochana, życzę Ci powodzenia, zawsze. Na pewno czeka na Ciebie kolejna wspaniała przygoda. Ściskam Cię i do zobaczenia gdzieś na szlaku Sąsiadko.

Na temat odejścia Rogalskiej wypowiedziała się też Telewizja Polska. Stacja dla Wirtualnej Polski wydała dwuzdaniowe oświadczenie. Poinformowała, że z przykrością przyjęła decyzję dziennikarki. W drugim zdaniu nawiązano do następczyni Marzeny, ujawniając, że nie została jeszcze wybrana:

Pani Marzena Rogalska zdecydowała o odejściu z Telewizji Polskiej. O tym, kto ją zastąpi w programie „Pytanie na śniadanieTVP poinformuje wkrótce – cytuje treść oświadczenia Wirtualna Polska.

Chociaż nie wiadomo, kto dołączy do obsady śniadaniówki, pewne jest, że środowe wydanie programu w duecie z Tomaszem Kammelem poprowadziła Izabella Krzan. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.


Marzena Rogalska

Marzena Rogalska

Tomasz Kammel i Marzena Rogalska zamienili się ubraniami

Tomasz Kammel i Marzena Rogalska zamienili się ubraniami

Tomasz Kammel w łóżku z Marzeną Rogalską

Tomasz Kammel w łóżku z Marzeną Rogalską

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×