Wystarczyło nieopatrznie wypowiedziane zdanie, a Marzena Kipiel-Sztuka przeżyła dramat. Nowy wywiad zmieni jej postrzeganie: „Co przepłakałam, to moje”

Marzena Kipiel-Sztuka

Marzena Kipiel-Sztuka

Marzena Kipiel-Sztuka ma za sobą trudny czas. Doniesienia mediów kosztowały ją sporo nerwów i łez. Gwiazda Świata według Kiepskich zdecydowała się raz na zawsze rozwiać plotki, które w ostatnim czasie narosły na jej temat.

Marzena Kipiel-Sztuka pochodzi z Legnicy. Pierwsze kroki w zawodzie aktorki stawiała na deskach teatru. W 1999 roku zdobyła ogólnopolską sławę po tym, gdy zaczęła wcielać się w rolę Haliny w Świecie według KiepskichOstatnie odcinki sitcomu zostaną wyemitowane już pod koniec listopada tego roku, co jest sporym rozczarowaniem dla fanów.

W minionych miesiącach media rozpisywały się o rzekomych problemach finansowych 56-latki. Powtarzające się doniesienia skłoniły internautów do tego, aby założyć zbiórkę na pomoc idolce. Ostatecznie Kipiel-Sztuka nie przyjęła pieniędzy, o czym poinformował inicjator akcji.

Pragnę podziękować każdemu z osobna. Każdemu, kto wpłacił choćby najmniejszą kwotę. Uzbierana przed zwrotami kwota bez wątpliwości zadowoliłaby panią Marzenę, jednak ze względu na brak odpowiedzi ze strony managementu oraz pani Marzeny nie mogłem przekazać jej uzbieranej kwoty. W związku z powyższym pieniądze zostaną państwu zwrócone. Niestety, zrzutka.pl życzy sobie trzy złote od każdego zwrotu. Każdy, kto wpłacił pieniądze, otrzyma więc zwrot pomniejszony o tę kwotę. Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękuję – przekazał na stronie zbiórki.

Aktorka w końcu wypowiedziała się na temat domniemanego kryzysu.

Marzena Kipiel-Sztuka dementuje plotki

W rozmowie z Plejadą przyznała, że wcale nie znajdowała się w tak ciężkiej sytuacji, jak było to przedstawiana przez media i nigdy nie chciała w nikim budzić litości.

Powiedziałam w wywiadzie, że przez lata odkładałam pieniądze na konto oszczędnościowe i w pandemii, gdy nie miałam możliwości, by pracować, musiałam po nie sięgnąć. Ale nie zrobiłam tego, żeby się poskarżyć i wzbudzić litość. Zaraz potem dodałam, że zastanawiam się, jak radzą sobie w tej sytuacji osoby, które nie mogły sobie na to pozwolić – zaczęła.

Gdyby naprawdę miała problemy, poprosiłaby o pomoc znajomych.

Przecież gdybym nie miała czego jeść, nie poszłabym z tym do gazet, tylko zadzwoniła do przyjaciół z prośbą o pomoc. Pamiętam czasy, gdy grałam w teatrze w Legnicy i mieszkałam w domu aktora. Niewiele zarabialiśmy i dziesiątego wszystkim kończyły się pieniądze – wyjaśniła.

Całe zamieszanie wywołało nieopatrznie wypowiedziane przez nią zdanie w jednym z wywiadów.

Po prostu, jak to ja, chlapnęłam w wywiadzie, że musiałam ruszyć swoje święte konto oszczędnościowe, a następnie wziąć kredyt gotówkowy. I tyle. Nic nadzwyczajnego. Nigdy nie powiedziałam, że nie mam za co żyć i nikogo nie prosiłam, żeby organizował zbiórkę pieniędzy dla mnie – kontynuowała.

Rozmówczyni serwisu nie kryje, że sporo przepłakała przez plotki.

Ale co przepłakałam, to moje. Było mi przykro. Ludzie rzucają słowa w świat i nie zdają sobie sprawy z ich mocy. Apeluję więc do wszystkich: jeśli coś wam się nie podoba, odwróćcie głowę i idźcie w przeciwnym kierunku. Nie oceniajcie, bo nikt was do tego nie uprawnił. Nie krzywdźcie bezmyślnie innych – zaapelowała do mediów i fanów.

Co myślicie na temat tej sytuacji?


Marzena Kipiel-Sztuka - wiosenna ramówka Polsatu 2016

Marzena Kipiel-Sztuka - wiosenna ramówka Polsatu 2016

Marzena Kipiel-Sztuka

Marzena Kipiel-Sztuka

Marzena Kipiel-Sztuka

Marzena Kipiel-Sztuka

Komentarze

  • Gość pisze:

    Jak na swoje lata to wygląda staro ,chyba przez te papierosy!!!!

  • Gość pisze:

    Zdrowia nic się nie stało skoro biorę kredyt na jedźenie to znaczy źe mam bldy i tu jest problem ale skoro baba jaga twierdzi źe git to git a mnie się jakoś nie wydaje jako ludzie sięgneliśmy dna bydło ku..wy i złodzieje nie wie co to dno ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×