Skończył się finansowy koszmar Marzeny Kipiel-Sztuki. Gwiazda pochwaliła się, na czym teraz zarabia: „Moja sytuacja nie jest już taka zła”

Marzena Kipiel-Sztuka

Marzena Kipiel-Sztuka

Marzena Kipiel-Sztuka długo borykała się z finansowymi problemami. Teraz nie narzeka na dziurę w budżecie. Właśnie wpłynęły do niej zaległe pieniądze. Na czym zarobiła?

Marzena Kipiel-Sztuka to aktorka, która ma na swoim koncie rolę Halinki Kiepskiej w najpopularniejszym w Polsce sitcomie Świat Według Kiepskich. Wielką gwiazdą stacji Polsat była przez dwie dekady. Serial o losach mieszkającej we Wrocławiu rodziny Kiepskich, z miejsca stał się wielkim hitem. Obnażał on wszystkie wady Polaków i w zabawny sposób wyolbrzymiał wszelkie stereotypy. Aktorka grała jedną z tytułowych ról, udręczonej życiem salowej, która całe życie pracowała na męża i dzieci. Stworzyła wręcz kultową postać.

Gwiazda przez 22 lata miała stałą pracę. Wszystko zmieniło się wraz z nastaniem pandemii koronawirusa. Zawieszono bowiem zdjęcia do premierowych odcinków, a obsada musiała zmierzyć się z ogromną stratą. Zmarli bowiem: Dariusz Gnatowski, który wcielał się w Arnolda Boczka, a także Ryszard Kotys, czyli słynny Marian Paździoch. Bez tych bohaterów kolejne odcinki nie miały już sensu.

Marzena Kipiel-Sztuka o sytuacji finansowej

Marzena Kipiel-Sztuka bardzo mocno odczuła utratę pracy. Gwiazda z dnia na dzień straciła przypływ gotówki, co spowodowało, że zaczęła borykać się z problemami finansowymi. Mówiła o tym w wywiadach i zdradziła nawet, że musiała wziąć kredyt, żeby na bieżąco opłacić rachunki.

Od dawna nie mam już oszczędności, a miejsce, w którym trzymałam moje zaskórniaki, od kilku tygodni także świeci pustką. W pewnym momencie było tak źle, że zdecydowałam się wziąć kredyt w banku, by opłacić prąd, czynsz i gaz na kilka miesięcy do przodu. Dzięki pożyczce mogłam też kupić dużo karmy dla mojego mopsa Gienka i trochę zapełnić lodówkę – powiedziała w najnowszym wywiadzie dla Twojego Imperium.

Fani gwiazdy zdecydowali się nawet utworzyć zbiórkę w popularnym serwisie, by pomóc swojej ulubienicy z problemami finansowymi. Jednak według organizatorów pieniądze nie dotarły do aktorki i zostały zwrócone, ponieważ nie mogli się oni skontaktować z nią ani z jej menadżerem. Serialowa Halinka zabrała głos w tej sprawie.

Nie mam menadżera, więc informacja o braku kontaktu z jego strony jest absurdem, którego nie chcę nawet komentować – zdementowała w rozmowie z Twoim Imperium.

Sytuacja finansowa aktorki w ostatnim czasie znacznie się zmieniła. Teraz nie musi się już martwić o rachunki i długi. Nie tylko zagrała w reklamie, ale otrzymała też wynagrodzenie za emisję powtórek serialu.

W Poznaniu zagrałam w papilotach na głowie i różowym szlafroku w jednej z reklam. Kilka dni temu dostałam też wynagrodzenie za ubiegłoroczne powtórki „Świata według Kiepskich”, więc moja sytuacja finansowa już nie jest taka zła – dodała.

Miejmy nadzieję, ze to koniec złej passy gwiazdy i teraz pojawią się też kolejne współprace.


Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk plan Swiat według kiepskich 2016

Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk plan Swiat według kiepskich 2016

Marzena Kipiel-Sztuka jak schudła?

Marzena Kipiel-Sztuka jak schudła?

all-ons_1715980-marzena_kipiel_sztuka

26-02-2014 Warszawa Wieczor z gwiazdami Telewizji Polsat foto: Daniel Wysocki/ONS

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×