Szukaj

Marysia Sadowska ma taki sam rower jak Michał Szpak. Kosztuje fortunę!

Marysia Sadowska ma rower jak Michał Szpak

Marysia Sadowska ma rower jak Michał Szpak

Marysia Sadowska sprawiła sobie wypasiony rower miejski Podobnym jeździ Michał Szpak. Gwiazda postawiła na bardzo kobiecy model w modnym turkusowym kolorze z jasnymi oponami. Ile kosztuje? Można się złapać za głowę!

Nie jest żadną nowością, że Michał Szpak od kilku lat ustala trendy na polskich salonach. Kolorowy, kontrowersyjny i bardzo modny młody artysta swoimi stylizacjami inspiruje nawet starszych kolegów po fachu. Zaciera granice tego, co „wypada”, budując swój sceniczny wizerunek z konsekwencją godną podziwu. Okazuje się jednak, że moda to nie jedyny rejon, w którym Szpak inspiruje inne gwiazdy. Nawet jego rower stał się hitem – a wszyscy wiedzą, że Michał w kwestiach swoich pojazdów postępuje podobnie jak z ciuchami. Sięga tylko po modele z najwyższej półki i w dodatku bardzo stylowe. W jego ślady postanowiła pójść jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd estrady.

Marysia Sadowska postanowiła skorzystać z pięknej wiosennej pogody i wybrać się z ukochanym mężem na rowerową przejażdżkę. Paparazzi przyłapali ją na turkusowym, wypasionym rowerze miejskim. Jednoślad Marysi w modnym odcieniu z jasnymi oponami to idealne wyjście dla kobiet, które nawet na rowerze chcą wyglądać stylowo i przyciągać spojrzenia. Nie jest to jednak tania sprawa. Dobre rowery potrafią sporo kosztować, a ten, który wybrała Sadowska, to prawdziwy rarytas. Rower Marysi stworzyła marka Electrabike, a cena podstawowego modelu bez dodatków zaczyna się od 3690 złotych.

Wiadomo, że jest to inwestycja na lata, bo zadbany rower posłuży bardzo długo, ale cena i tak zwala z nóg. Zdecydowalibyście się na podobny wydatek, by nawet podczas uprawiania sportu wyglądać modnie i pozostawać w trendach?

Maria Sadowska nie pojawi się w “The Voice of Poland”. Dlaczego? Tylko nam zdradziła powody swojej decyzji [WIDEO]

Maria Sadowska niedawno rozpaczała nad polskimi piosenkami na Eurowizję. Jak ocenia szanse Tulii? [WIDEO]

Obsada “Agent Gwiazdy 4” na konferencji prasowej: Kinga Rusin, Maria Sadowska,Edyta Górniak, Viola Kołakowska


Marysia Sadowska z niebieskim rowerem

Marysia Sadowska z niebieskim rowerem

Marysia Sadowska ma rower jak Michał Szpak
Jaki rower ma Michał Szpak?

Jaki rower ma Michał Szpak?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×