Mary Komasa niedawno urodziła. Teraz pokazała zdjęcie brzucha i sylwetki. Tak zmieniło się jej ciało pod wpływem ciąży

Mary Komasa

Mary Komasa

Mary Komasa niedawno urodziła. Teraz postanowiła pochwalić się zdjęciami brzucha. Jak wygląda na kilka dni po porodzie? Można się poważnie zdziwić!

Mary Komasa to urodzona w 1985 roku modelka i artystka. Jej brata, Jana, nie trzeba nikomu przedstawiać, bo to sławny reżyser, który został nominowany do Oscara za film Boże Ciało. Równie utalentowany jest jej ojciec, Wiesław, który jest jednym z najpopularniejszych aktorów i reżyserów filmowych i teatralnych.

Córka Wiesława przez kilka lat robiła karierę w modelingu w Paryżu. Następnie przeniosła się z Francji do Niemiec. W Berlinie zrozumiała, że najlepiej czuje się, tworząc muzykę. W 2015 roku nagrała debiutancki album pt. Mary Komasa. Wydawnictwo dotarło do 25. miejsca w zestawieniu OLIS. Drugi krążek nie odniósł już  większego sukcesu wydawniczego.

Wokalistka kilka miesięcy temu poinformowała, że jest w ciąży. Wcale nie było to dla niej łatwe przeżycie. Zmaga się ona bowiem z endometriozą. Na początku ciąży poinformowała:

Po 13 latach długiej walki, operacjach i kilku terapiach visanne. Udało się! Jestem w 15 tygodniu ciąży. Jestem najszczęśliwsza! Kiedy przez lata przyzwyczajałam się do myśli, ze przez moja chorobę, ciąża może być dla mnie nieosiągalnym marzeniem. Jestem dowodem, ze marzenia się spełniają. Kocham Was i dziękuje za wsparcie przez wszystkie lata! Szczególnie przytulam wszystkie endo wojowniczki!!!

Potem pojawiła się na okładce pisma Elle. Sama zapewniła, że ten występ jest dla niej symbolem walki z chorobą. Więcej przeczytacie o tym pod TYM linkiem. Mary urodziła 19 grudnia. Dobrą nowinę przekazała za pośrednictwem Instagrama. Dodała zdjęcie ze szpitala i opis, w którym zdradziła, w jaki sposób nazwała synka. Napisała:

Victor Antoni Komasa Łazarkiewicz
Born 19.12.21

Świeżo upieczona mama wystąpiła teraz w nowej sesji zdjęciowej, podczas której wyeksponowała swój brzuch. Jak się zmienił na przestrzeni ostatnich miesięcy?

Mary Komasa pokazał brzuch. Jak zmienił się po ciąży?

Mary Komasa efektami sesji podzieliła się na Instagramie. Dodała tam dwie fotki i obszerny opis. Napisała w nim:

Mama mówi o polityce, mama mówi o Polsce. Dziękuję za możliwość porozmawiania o prawach, które są tak bliskie mojemu sercu.

Z dalszego opisu wynika, że sesja została wykonana specjalnie na potrzeby wywiadu dla niemieckojęzycznego pisma FRÄULEIN Magazin.

Mary wystąpiła w sesji w majtkach i bez stanika. Na jednym ze zdjęć jej bujny biust przykrywa jedynie złoty płaszcz. Głównym motywem zdjęcia jest oczywiście jej brzuszek. Mocno zmienił się on po ciąży. Uległ niewielkiemu zmniejszeniu, ale dalej jest wyraźnie uwydatniony. Musi minąć jeszcze trochę czasu, zanim wróci do pierwotnego stanu.

Sesja bardzo spodobała się fanom Mary. Emotikonki w sekcji komentarzy dodały m.in. Ola Żebrowska Anja Rubik. Dziesiątki innych kobiet gratulowały piosenkarce odwagi.


Mary Komasa pokazała brzuch

Mary Komasa pokazała brzuch

Mary Komasa pokazała brzuch

Mary Komasa pokazała brzuch

Mary Komasa urodziła

Mary Komasa urodziła

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×