Martyna Wojciechowska zerwała zaręczyny! W ostatniej chwili zrezygnowała ze ślubu

Martyna Wojciechowska ślub

Martyna Wojciechowska ślub

Martyna Wojciechowska jest zaprzysiężoną singielką. Była w kilku związkach, była zaręczona, ale ślubu konsekwentnie unika. Ostatnio zaskoczyła fanów zdjęciem w ślubnej sukni. Zobaczcie, co za tym wszystkim się kryje.

Martyna Wojciechowska nakręciła już kolejny sezon swojego popularnego cyklu Kobieta na krańcu świata, pierwszy odcinek obejrzeliśmy już w niedzielę. Z tego powodu dziennikarka pojawiła się w Dzień Dobry TVN, gdzie Kinga Rusin i Piotr Kraśko wzięli ją w krzyżowy ogień pytań, chcąc się dowiedzieć, czy podróżniczka nie planuje zamążpójścia.

Zobacz: Bal TVN 2019: Martyna Wojciechowska pierwszy raz w tak mocno powycinanej kreacji! Co za dekolt!

Martyna Wojciechowska w sukni ślubnej

Martyna udostępniła zdjęcie na Instagramie, na którym pozuje w białej sukni. Czy oznacza to, że ona i Przemek Kossakowski postawili zalegalizować związek? Chociaż podróżniczka na ten temat początkowo się nie wypowiadała, w komentarzach natychmiast odezwali się jej obserwujący. Część z nich błyskawicznie zaczęła składać gratulacje i życzyć szczęścia na nowej drodze życia, natomiast inni domyślili się, że to nie ślub, a zapowiedź nowych odcinków programu. W czwartek gwiazda opublikowała kolejne zdjęcie, na którym pokazała suknię ślubną w całej okazałości, a nie tylko jej fragment. Przy okazji zdradziła, że specjalnie dla niej stworzyła ją Viola Piekut. Na jaką okazję? Tym razem Wojciechowska postanowiła oficjalnie się wypowiedzieć:

Nadejdzie czy nie nadejdzie? Pierwszy odcinek nowego sezonu programu KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA, niedziela godz. 11:00… I WSZYSTKO STANIE SIĘ JASNE!

Zobacz: Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli cichy ślub?! Najnowsze zdjęcie namieszało w sieci

View this post on Instagram

Korea Południowa to kraj, który ma jeden z najniższych współczynników dzietności na świecie. Według badań aż 90% mężczyzn i 80% kobiet, między 25. a 30. rokiem życia jest singlami. Kobiety obawiają się, że zarówno małżeństwo jak i ciąża staną na drodze do ich awansu w pracy i będą powodem do dyskryminacji. Jednocześnie Korea Południowa to kraj konserwatywny i niemal każda kobieta chce mieć ślub. Dlatego prężnie rozwija się tu biznes… SOLO ŚLUBÓW. Okazuje się, że młode kobiety do spełnienia marzeń o białej sukni i welonie nie potrzebują nawet pana młodego. Jutro PREMIERA nowego sezonu programu KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA. Godz. 11:00, stacja TVN???? M. ???? @mariojaniszewski75 #kobietanakrancuswiata #womanattheendoftheworld #martynawojciechowska #newiscoming #cantwait #freedombymartyna

A post shared by Martyna Wojciechowska (@martyna.world) on

O czym jest pierwszy odcinek nowej serii Kobieta na krańcu świata?

W pierwszym odcinku widzowie poznają historię Jang Jumi, która postanowiła wziąć ślub sama ze sobą. Jest to jej odpowiedź na presję otoczenia, które nie akceptuje samotnych kobiet, a także spełnienie marzeń o białej sukni i ślubie. Ten zyskujący popularność trend społeczny, określa się jako sologamię. Podczas kręcenie kolejnych odcinków Martyna bardzo zbliża się do swoich bohaterek, więc często padają osobiste zwierzenia.

Z czego zwierzyła się Martyna Wojciechowska swojej bohaterce Jang Jumi?

Kiedy Jang Jumi przygotowywała się do ślubu, Martyna jej w tym towarzyszyła, okazało się, że jest to też dobry moment na zwierzenia:

Do tej pory byłam zaręczona 5 razy, więc jestem taką trochę uciekającą panną młodą – wyznała – Po tylu zaręczynach i po dwóch odwołanych w ostatniej chwili ślubach, nareszcie będę miała chociaż ślubną sesję.

I tu ostatecznie mamy wyjaśnienie skąd na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia w sukni ślubnej. Wszystko na potrzeby programu.

Czy Martyna Wojciechowska snuje plany ślubne?

Trzeba przyznać, że Martyna Wojciechowska w sukni ślubnej wygląda zjawiskowo. Może i ona będzie skłonna zmienić zdanie na temat takich ceremonii i zalegalizować swój związek? Kinga Rusin i Piotr Kraśko, podczas spotkania z Martyną Wojciechowską w niedzielnym Dzień Dobry TVN,  próbowali nakłonić ją na komentarz dotyczący jej życia uczuciowego.

Fani są bardzo zawiedzeni, bo liczyli na to, że jest tam jakieś drugie dno – zaczęła Kinga nawiązując do rozmowy o sukniach ślubnych, sologamii i przygotowań do programu.

Chciałabyś coś nam powiedzieć? – dopytywał Piotr Kraśko.

Martyna jednak stanowczo zaprzeczyła. Nawet na nagabywanie Kingi Rusin, na temat Balu TVN 2019 i tego jak pięknie prezentowała się z partnerem Przemkiem Kossakowskim, podróżniczka konsekwentnie nie komentowała życia osobistego.

Mi bardzo zależało na tym, żeby ten sezon Kobiety na krańcu świata rozpocząć z przytupem, czymś, co jest aktualne – tłumaczyła Martyna całą akcję z suknią ślubną, przymiarkami i sesją.

Kinga Rusin natychmiast się tego chwyciła i zapytała czy może jednak ślub, skoro to taka aktualna tematyka. dziennikarka znowu zaprzeczyła po czym dodała tajemniczo:

Jedno jest pewne. W tym sezonie zaskoczę widzów jeszcze wiele razy.

Już nie możemy doczekać się kolejnych odcinków. Być może też w końcu doczekamy się i ślubu Martyny Wojciechowskiej.

Zobacz: Martyna Wojciechowska drży ze strachu o swojego ukochanego! To, co wyprawia Przemek Kossakowski jest już bardzo niebezpieczne


Martyna Wojciechowska po ślubie

Martyna Wojciechowska po ślubie

Martyna Wojciechowska sesja ślubna

Martyna Wojciechowska sesja ślubna

Martyna Wojciechowska pokazała suknię ślubną

Martyna Wojciechowska pokazała suknię ślubną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×