Szukaj

Martyna Wojciechowska kokietuje ciałem na maksa. Twierdzi że ma bikini, ale chyba jednak pokazała trochę więcej

Martyna Wojciechowska na basenie

Martyna Wojciechowska na basenie

Martyna Wojciechowska namieszała w sieci zdjęciem z wakacji. Pławi się w basenie, korzystając ze słonecznej pogody. Twierdzi, że jest ubrana w bikini...

Martyna Wojciechowska jest bardzo aktywna w social mediach. Nie tylko komentuje ważne społecznie tematy, ale także odsłania fragmenty prywatnego życia. Niedawno chwaliła się zdjęciami z Paryża, który odwiedziła razem z córką, Marysią, która nieodmiennie napawa ja dumą i Przemkiem Kossakowskim, z którym stworzyła idealny duet. Dzisiaj namieszała w sieci nagim zdjęciem z basenu.

Martyna Wojciechowska nago na basenie

Martyna Wojciechowska, przed pandemię koronawirusa, utknęła w domu. Nie zmarnowała jednak tego czasu, bo przecież podróżniczce rzadko zdarza się tak długo gościć w Polsce. Udzielała wywiadów online, dostarczała posiłki potrzebującym, zrobiła drobny remont w mieszkaniu. Gdy obostrzenia nieco złagodzono, wyruszyła w kolejną podróż i wraz z ekipą Kobiety na krańcu świata wybrała się do Czech, gdzie nagrała nowy odcinek programu.

Martyna Wojciechowska słynie z tego, że nie ma dla niej wyzwań, których by się nie podjęła, a także tematów, których bałaby się poruszyć. Jest kobietą spełnioną i pewną siebie. Niejednokrotnie udowadniała też, że ma dystans i poczucie humoru.

Jeśli jeszcze ktoś miał co do tego wątpliwości, to jej dzisiejszy post powinien je rozwiać. Na zdjęciu, które pojawiło się na jej Instagramie, pozuje na basenie.

Tradycyjnie zamieszczam ZDJĘCIE Z WAKACJI NAGO (…) – zaczęła swój wpis gwiazda.

W zasadzie nie musiała napisać nic więcej, ale kontynuowała:

Swoją drogą to ciekawe, że niektóre portale nie słyszały o kostiumach kąpielowych bez ramiączek (…).

Nam się jednak wydaje, że nie ma tam żadnego kostiumu. Taka fotografia idealnie skupia uwagę internautów, tym samym post trafia do świadomości obserwujących. Martyna kokietuje ciałem na maksa.

View this post on Instagram

Tradycyjnie zamieszczam ZDJĘCIE Z WAKACJI NAGO😳 (Swoją drogą to ciekawe, że niektóre portale nie słyszały o kostiumach kąpielowych bez ramiączek🤣) Tym razem jednak nie chodzi o mnie, ale o BUTELKĘ NA WODĘ z limitowanej edycji @martyna.world.shop ! KTO CHCE TAKĄ MIEĆ?! Bo mój sklep internetowy MARTYNA WORLD ma 10 takich do rozdania W PREZENCIE (5 na fb i 5 na insta) Z DOWOLNYM NAPISEM (personalizowany, każdy może mieć wygrawerowany swój własny, napisany przeze mnie!✌️) POMARAŃCZOWY to mój ulubiony, ale też oficjalny kolor Fundacji UNAWEZA, którą sklep Martyna World stale wspiera! Tworzyłam to miejsce z myślą o ludziach, którzy kochają podróże tak samo jak ja, dlatego znajdziecie tam wiele gadżetów przydatnych i w mieście, i w podróży! Wielu z Was już dołączyło do naszej WATAHY i zabieracie nasze gadżety na wyjazdy. Były w Tatrach, na plaży w Sopocie, w słynnym John o’Groats, nawet na Orlej Perci, a teraz… ze mną w basenie!🙈 Teraz czas na Ciebie! 👉 Wrzuć u siebie fotę i pokaż, gdzie zabrałeś coś z @martyna.world.shop 👉 Dodaj #martynaworldchallenge, żebym mogła Cię znaleźć, oznacz @martyna.world oraz @martyna.world.shop NA WASZE ZDJĘCIA CZEKAM DO KOŃCA WAKCJI, czyli do 31.08! Osobiście wybiorę najbardziej kreatywne foty😜(Wcale nie musisz jechać na kraniec świata, liczy się pomysł!) Rozstrzygnięcie kto dostaje prezenty już w pierwszym tygodniu września. CZAS START!🚀 A ja wracam do wody💦 M. #martynaworldshop #martynaworld #freedombymartyna #martynawojciechowska #travel #holiday

A post shared by Martyna Wojciechowska (@martyna.world) on

Jak się można domyślać, post wywołał spore zamieszanie i pojawiło się mnóstwo komentarzy.

  • A nawet jakby faktycznie była sama nagość? Pani ciało, Pani decyzja.
  • W sumie dlaczego nie nago.
  • Piękna.
  • Tradycja godna kultywowania – piszą.

Bez bikini, czy też ubrana, niezmiennie pięknie.


Martyna Wojciechowska na basenie

Martyna Wojciechowska na basenie

Martyna Wojciechowska na basenie

Martyna Wojciechowska na basenie

76. rocznica powstania warszawskiego - Martyna Wojciechowska

76. rocznica powstania warszawskiego - Martyna Wojciechowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×