Szukaj

To ich pierwsza wspólna okładka! Martyna Wojciechowska ze swoją wielką miłością pozuje dla “Wysokich Obcasów”!

Martyna Wojciechowska stare zdjęcia

Martyna Wojciechowska z Kabulą na okładce

Martyna Wojciechowska ma 10-letnia córkę o imieniu Marysia. Jednak oprócz biologicznego dziecka podróżniczka adoptowała również słynną Kabulę. Przypomnijmy, że gwiazda TVN poznała albinoskę podczas nagrywania odcinka swojego programu Kobiety na krańcu świata w Tanzanii. Adoptowana córka Martyny jest chora na bielactwo, na skutek czego w swojej ojczyźnie padła ofiarą okrutnych przesądów i wierzeń.

Od czasu emisji nagrania dziennikarka finansowała życie Kabuli, szczególnie jej edukację. Niestety Martyna nie mogła odwiedzać nastolatki w Tanzanii, bowiem utraciła prawo wjazdu do tego kraju ze względu na nielegalne wwiezienie kamer. Nie ma jednak sytuacji bez wyjścia – Kabula przyleciała do Martyny do Polski.

Podczas kilku dni Wojciechowska zabrała swoją córkę do Krakowa, zaliczyły również wspólną wizytę Dzień Dobry TVN. Teraz Kabula wraz z Martyną zdobią także najnowszą okładkę Wysokich Obcasów. Tym faktem pochwaliła się podróżniczka na swoim profilu:

Jestem dumna z Kabuli✌ Przez ostatnie 4 lata pokonała naprawdę długą drogę. Od nieufnej zamkniętej w sobie, skrzywdzonej przez los i ludzi osoby do uśmiechniętej, pewnej siebie Kobiety. W tym wywiadzie sama pięknie mówi o tym, że warto mieć marzenia nawet wtedy, kiedy nikt w Ciebie nie wierzy. A teraz chce się dzielić z innymi. Obie chcemy.
Dziękuję wszystkim Ludziom, których spotkałyśmy przez ostatnie dni na polskich ulicach, w sklepach, na górskich szlakach. Pokazaliście miłość, szacunek, tolerancję. Dla wielu z Was Kabula stała się inspiracją. Daliście Jej ogromne wsparcie. Przerosło to moje i Kabuli najśmielsze oczekiwania. Dziękuję – napisała Martyna

Jak wam się podoba okładka Martyny z córką?

Martyna Wojciechowska rozpoczęła wyścig z czasem. Dziennikarka musi walczyć o zdrowie swojej córki!

Martyna Wojciechowska planuje dzieci z Przemkiem Kossakowskim?! „Jeden plus jeden nie powinno się równać dwa, tylko trzy albo pięć” [WIDEO]

Kabula przeżywa najpiękniejsze chwile swojego życia. Martyna Wojciechowska pokazała jej swój raj


Czy lubisz Martynę Wojciechowską?

×