Szukaj

Martyna Wojciechowska nową królową fitness: „Ewa Chodakowska, Anna Lewandowska, NADCIĄGAM”

Martyna Wojciechowska ruszyła z nową serią Kobiety na krańcu świata. W niedzielnym odcinku odwiedziła Meksyk. To tam podróżniczka w pocie czoła wysmukla talię. Zobaczcie.
Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska nakręciła już kolejny sezon swojego popularnego cyklu Kobieta na krańcu świata, w drugim odcinku pokazała świat kobiet, które zmuszone były do pracy na ulicy, żeby utrzymać swoje rodziny, a starość spędzają w przytułku. To z nimi Martyna wyciskała siódme poty. Jednak ta, zabawna na pozór historia, ma drugie dno, jak zawsze u Wojciechowskiej.

Zobacz: Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli cichy ślub?! Najnowsze zdjęcie namieszało w sieci

Martyna Wojciechowska w Meksyku

Podczas nagrań w Meksyku Martyna Wojciechowska odkryła, co jest najlepszym sposobem na szczupłą talię. Na jej profilu na Instagramie pojawił się zabawny film, który daje próbkę zalecanych ćwiczeń.

Dziewczyny! Znalazłam idealny sposób na zgrabną talię! @chodakowskaewa @annalewandowskahpba NADCIĄGAM!!!
Tajna wiedza prosto z Meksyku! Jak mi poszło? Tylko się nie śmiać proszę! M. – napisała dziennikarka.

Na odpowiedź Ewy Chodakowskiej nie musiała długo czekać:

Chodakowska jest duma. NADCIĄGAJ! – odpisała trenerka.

O czym był drugi odcinek Kobiety na krańcu świata?

Zabawna zapowiedź z hula-hop w tle, jak zawsze u Martyny, była tylko zwiastunem prawdziwego problemu filmu. Odcinek opowiadał o losach kobiet, które sytuacja życiowa zmusiła je do prostytuowania się, żeby utrzymać rodzinę, a które na starość zamieszkały w przytułku, bo niestety nie mają dla siebie miejsca w swoich dotychczasowych miejscach zamieszkania.

Bohaterką odcinka była Marabella, o której Martyna napisała:

Kogo widzisz, kiedy patrzysz na te zdjęcia? Marbella w wieku 8 lat została wykorzystana seksualnie przez ojca. Mama Jej nie uwierzyła i wyrzuciła na ulicę. Zdana na siebie od najmłodszych lat, ale marzyła żeby zostać nauczycielką. Jednak życie potoczyło się inaczej… Kiedy mąż zginął w wypadku samochodowym, została zmuszona by wyjść „na ulicę”, żeby zarobić na dom i trójkę dzieci.
Dziś ma 62 lata, a od 10 mieszka w przytułku dla kobiet, które zajmowały się świadczeniem usług seksualnych. Kiedy dzieci dowiedziały się, czym mama zajmowała się w przeszłości, wyrzuciły ją z domu…(…)

Zobacz: Martyna Wojciechowska zerwała zaręczyny! W ostatniej chwili zrezygnowała ze ślubu

View this post on Instagram

Kogo widzisz, kiedy patrzysz na te zdjęcia? Marbella w wieku 8 lat została wykorzystana seksualnie przez ojca. Mama Jej nie uwierzyła i wyrzuciła na ulicę. Zdana na siebie od najmłodszych lat, ale marzyła żeby zostać nauczycielką. Jednak życie potoczyło się inaczej… Kiedy mąż zginął w wypadku samochodowym, została zmuszona by wyjść „na ulicę”, żeby zarobić na dom i trójkę dzieci. Dziś ma 62 lata, a od 10 mieszka w przytułku dla kobiet, które zajmowały się świadczeniem usług seksualnych. Kiedy dzieci dowiedziały się, czym mama zajmowała się w przeszłości, wyrzuciły ją z domu… „Każda kobieta ma swoją historię, która jest jak nowela. Dlatego ja nie oglądam telewizji. Moje życie mi wystarczy.” Wy obejrzyjcie. KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA, już JUTRO 15 września, godz. 11:00, stacja TVN. M. ???? @mariojaniszewski75 #kobietanakrancuswiata #womanattheendoftheworld #mexico #martynawojciechowska #freedombymartyna

A post shared by Martyna Wojciechowska (@martyna.world) on

Pamiętajmy o przesłaniu, które pojawia się w tym, a także w innych odcinkach serii. Nie wszytko jest takie, na jakie może wyglądać. Marabelle powiedziała:

Każda kobieta ma swoją historię, która jest jak nowela. Dlatego ja nie oglądam telewizji. Moje życie mi wystarczy.

Wy jednak, za radą podróżniczki, oglądajcie jej programy. I niech głęboko zapadną wam w serca.

 

Zobacz: Bal TVN 2019: Martyna Wojciechowska pierwszy raz w tak mocno powycinanej kreacji! Co za dekolt!

 


Martyna Wojciechowska i jej meksykańska bohaterka

Martyna Wojciechowska i jej meksykańska bohaterka

Martyna Wojciechowska w Domu Spokojne Starości w Meksyku

Martyna Wojciechowska w Domu Spokojne Starości w Meksyku

Martyna Wojciechowska w Meksyku

Martyna Wojciechowska w Meksyku

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×