Martyna Wojciechowska miała wypadek w Dubaju: „Opona eksplodowała”. Przekazała wstrząsające szczegóły

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska od kilku dni przebywa w Dubaju. Podczas podróży przez pustynię miała wypadek, o czym poinformowała w sieci. Co się stało?

Martyna Wojciechowska w 1997 roku pojawiła się na okładce magazynu Zwierciadło. Jej kariera nabrała rozpędu cztery lata później, gdy poprowadziła pierwszą edycję Big BrotheraPotem nadszedł czas na autorski program podróżniczy Kobieta na krańcu świata, którego nowe odcinki powstają do dziś.

Podróżniczka spełnia się nie tylko zawodowo, ale także w życiu prywatnym. Od niedana jest szczęśliwą żoną Przemka Kossakowskiego. Wychowuje też nastoletnią Marysię. Gwiazda dzięki córce ruszyła ze swoim kanałem na YouTube:

Moja 13-letnia córka Marysia powiedziała mi, że to, że pracuje w telewizji jest „lamerskie”, czyli, że jestem lamusem. Jeśli chce być naprawdę cool to muszę mieć kanał na You Tubie i nagrywać podcasty – zdradza Martyna w zwiastunie.

Zobacz: Córka nazwała Martynę „lamusem” i się doigrała. Gwiazda ruszyła z kanałem na YouTube! Tematyka to murowany sukces

Martyna Wojciechowska: wypadek w Dubaju. Co się stało?

Wojciechowska niedawno wyruszyła w kolejną podróż. Po raz pierwszy w życiu poleciała do Dubaju, gdzie nagrywa nowe odcinki Kobiety na krańcu świata. Z pewnością tę wyprawę zapamięta na długo. Podczas podróży przez pustynię doszło do wypadku. Samochód, którym jechała Martyna, „złapał gumę”. Jak wyjaśniła gwiazda na Instagramie, opona eksplodowała:

Powiedzieć, że „złapaliśmy gumę” w terenie to mało… OPONA EKSPLODOWAŁA. (I żeby nie było – to nie ja siedziałam za kierownicą!).

Martyna Wojciechowska dodała, że podróż do Dubaju dostarcza jej zarówno dużo radości, jak i niespodzianek:

Bezdroża Dubaju dają nam dużo radości, ale generują też niespodzianki. To przecież 13. SEZON PROGRAMU KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA, więc nie może się obejść bez przygód i nieprzewidzianych zdarzeń. Ale dotarliśmy w tak piękne miejsca, że sami będziecie zdziwieni tak nieznanym obliczem tego miasta, które jeszcze 30 lat temu nie istniało. A dziś… obfituje we wszystko co jest NAJ!

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. Trzymają kciuki za to, by dalsza część podróży przebiegała bezpiecznie:

  • Qrcze dawno nie widziałam opony w takim stanie!! Pewnie sprawdzano twoją czujność i reakcję na stres. Pozdrawiam całą ekipę!! Trzymajcie się bezpiecznie.
  • Oby była to ostatnia eksplodująca opona w tym sezonie.
  • Mimo tej eksplodującej opony i tak Ci zazdroszczę . Robisz to co kochasz każdego dnia, przy tym odkrywasz cudowne miejsca, nowe kultury, poznajesz wielu wspaniałych ludzi.. To niezwykły dar, a Ty wiesz, jak go w pełni wykorzystać. Szerokości na kolejne drogi i czekamy na więcej.

Oglądacie programy Martyny Wojciechowskiej?


Martyna Wojciechowska w Dubaju

Martyna Wojciechowska w Dubaju

Martyna Wojciechowska w Dubaju

Martyna Wojciechowska w Dubaju

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×