Szukaj

Martyna Wojciechowska pokazała się w pięknym płaszczu. Gwiazda już poczuła jesień. „Wow, to jest klasa”

Martyna Wojciechowska w zielonym płaszczu w Dzień Dobry TVN. Internautki oszalały na widok jesiennej stylizacji gwiazdy, która w porannym programie opowiedziała o wizycie w RPA, gdzie miała okazję pływać z rekinami.
Martyna Wojciechowska w zielonym płaszczu

Martyna Wojciechowska w zielonym płaszczu

Martyna Wojciechowska zaistniała w polskim show-biznesie w 2002 roku, prowadząc pierwszego w Polsce Big Brothera. Od początku swojej kariery zaczęła zyskiwać fanów, którzy cenią sobie nie tylko jej silną osobowość, ale także powalającą urodę. Tym razem uwagę wszystkich przykuła nie twarz prezenterki, a jej wyjątkowy, jesienny strój. A ściślej mówiąc – jej stylowy płaszcz.

Martyna Wojciechowska o rekinach w Dzień Dobry TVN

Paparazzi przyłapali Martynę po wizycie w Dzień Dobry TVN, w którym promowała nowy sezon swojego bijącego rekordy popularności show. Kobieta na krańcu świata stała się flagową produkcją TVN-u, która ma swoją wierną, wielomilionową publiczność. Podczas dzisiejszej wizyty gospodyni widowiska podzieliła się swoimi wrażeniami z wizyty w Republice Południowej Afryki, w której miała okazję pływać z rekinami.

Dużo mniej ludzi ginie od ataku rekina niż innych zwierząt. Rocznie ok. 5 osób, a my zabijamy ok. 150 milionów rekinów, między 150 a 200 mln, bo te statystyki nie są dokładnie znane. (…) Seven Spielberg wykreował w naszych głowach obraz zwierząt, które chcą nas pożreć, a rekiny wcale nie jedzą ludzi, nie rzucają się na nas, żeby nas zjeść. Rekin gryzie, bo wykonuje taki gryz rozpoznawczy – uspokoiła Martyna wszystkich selachofobików.

Zobacz: Martyna Wojciechowska zerwała zaręczyny! W ostatniej chwili zrezygnowała ze ślubu

Wojciechowska, po wyjściu ze studia porannego programu, szybkim krokiem zmierzała do swojego dżipa. Po drodze zdążyła zapozwać do zdjęć z fanami, rozdać kilka autografów, a nawet pomachać w kierunku przybyłych dla niej paparazzi.

Martyna Wojciechowska w stylowym płaszczu zachwyciła fanów

Gwiazda od lat stawia na minimalizm i wygodę. Na wizytę w Dzień Dobry TVN Martyna wybrała skromny, czarny komplet. Dopiero po wyjściu ze studia zaprezentowała swój największy hit, czyli dżinsowy płaszcz w kolorze khaki ozdobiony mosiężnymi guzikami. Pasek w talii doskonale podkreślił piękną sylwetkę Martyny.

Zobacz także: Marina to mistrzyni stylu! Nawet w zwykłych dżinsach wygląda tak, że wow!

Internauci byli zachwyceni najnowszym wcieleniem swojej ulubienicy. W komentarzach na Instagramie Jastrząb Post możemy przeczytać m.in. takie oto opinie:

  • Martyna zawsze w swoim stylu. Uwielbiam.
  • Martyna ma klasę, super babeczka!
  • WOW, to jest klasa!
  • Wspaniała i piękna kobieta.
  • Dajcie mi ten płaszcz!

Martyna podczas całej drogi ze studia do auta rozsyłała uśmiechy. Widać, że obecnie jest bardzo szczęśliwa, co nas zupełnie nie dziwi. Gwiazda jest nie tylko wzorem dla tysięcy Polek, ale od ponad roku może pochwalić się także spełnioną miłością. Prywatnie Wojciechowska jest w związku z podróżnikiem i dziennikarzem TTV, Przemkiem Kossakowskim.

Zobacz: Wojciechowska wyznała miłość Przemkowi Kossakowskiemu: “Traktuję tę relację bardzo poważnie”. Dowodem jest romantyczne zdjęcie


Martyna Wojciechowska w zielonym płaszczu w Dzień Dobry TVN

Martyna Wojciechowska w zielonym płaszczu w Dzień Dobry TVN

Martyna Wojciechowska w zielonym płaszczu w Dzień Dobry TVN

Martyna Wojciechowska w zielonym płaszczu w Dzień Dobry TVN

Martyna Wojciechowska w zielonym płaszczu w Dzień Dobry TVN

Martyna Wojciechowska w zielonym płaszczu w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×