„Tak mi tu dobrze”. Wojciechowska chwali się wakacjami, a fanka przypomina historię z udziałem gwiazdy sprzed lat. Niesamowite wspomnienia

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski uchodzili za idealną parę. Niestety ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Podróżniczka jednak znalazła miejsce, które przynosi jej równowagę i spokój.

Temat rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego wciąż nie traci na zainteresowaniu. Para uchodziła za wzorowe i piękne małżeństwo. Niestety, niecały rok po ślubie ich związek się rozpadł. Media huczały od tej niespodziewanej nowiny, a sami zainteresowani niechętnie się do niej odnosili.

Martyna Wojciechowska w Egipcie. Fanka przypomina historię sprzed lat

To był na pewno trudny czas dla dziennikarki i podróżniczki, która wyznała, że była zaskoczona decyzją partnera. Na szczęście Wojciechowska znalazła swój sposób na odzyskanie spokoju. W jej przypadku nie mogło to być nic innego jak podróże.

Martyna właśnie wybrała się do Dahabu –  nadmorskiej miejscowości znajdującej się półwyspie Synaj w Egipcie. Na swoim Instagramie zamieściła filmik z pobytu na obcym kontynencie:

Cisza. Spokój. Radość. Tak mi tu dobrze – napisała podróżniczka w opisie

W komentarzach pojawiły się zachwyty nad pięknym widokiem podwodnego świata:

  • Sam widok koi i uspokaja więc nic dziwnego ze ci tak dobrze 🙂
  • Też lubię wracać do Egiptu. Dobrego czasu nad czerwonym co jest błękitne..

Pod tym postem pojawił się też bardzo ciekawa wymiana zdań. Jedna z internautek napisała, że kilkanaście lat temu spotkała w tym miejscu podróżniczkę:

I tam Panią widziałam ….raz jedyny na żywo….Marysia jeszcze chowała się w brzuchu…..Dahab……same mile wspomnienia….

Wojciechowska bardzo szybko zareagowała na te słowa:

Może będzie szansa powtórzyć spotkanie!

Jak widać, świat jest bardzo mały.

Cieszymy się, że uwielbiana przez widzów Wojciechowska znalazła wreszcie miejsce, w którym po tym trudnym czasie, może sobie odpocząć i złapać trochę oddechu.

Jak córka wspiera Martynę Wojciechowską?

Nie tylko jednak podróże leczą rany. Bardzo ważny jest kontakt z bliskimi. Martyna Wojciechowska niejednokrotnie podkreślała, że to właśnie jej 13-letnia córka – Marysia, która również bardzo przeżyła rozstanie matki z mężem, jest dla niej motywacją do działania. Na swoich social mediach dziennikarka dość często podkreśla znaczenie córki w jej życiu. Razem tworzą zgrany duet i są dla siebie ogromnym wsparciem (czytaj więcej).


Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×