Szukaj

Druga ciąża Martyny Wojciechowskiej na tapecie. Media obiegła wspaniała wiadomość

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski planują wspólne dziecko? Kolorowa prasa twierdzi, że rodzina podróżniczki wkrótce się powiększy. Czy jej córka Marysia doczeka się przyrodniego rodzeństwa?

Martyna Wojciechowska od lat zalicza się do grona największych gwiazd TVN-u. Prezenterka doczekała się rzeszy fanów, którzy na bieżąco podglądają jej ciekawe życie na Instagramie. Uzupełnieniem zdjęć, jakie Wojciechowska prezentuje w internecie, są doniesienia prasowe, czasami wyssane z palca, a czasami odzierające życie gwiazdy z tajemnic. To właśnie tabloidy jako pierwsze doniosły o jej związku z Przemkiem Kossakowskim, który doskonale sprawdza się w roli partnera gospodyni Kobiety na krańcu świata.

Miłość Martyny i Przemka śledzą tysiące internautów, którzy z niecierpliwością czekają na spektakularny ślub podróżników. Ostatnio wokół ich związku zrobiło się szczególnie gorąco, bowiem media obiegła informacja, że para rzekomo planuje wspólne dziecko. Z tego pomysłu podobno najbardziej cieszy się jej córka Marysia, która posiada jedynie rodzeństwo adoptowane – najsłynniejszą siostrą dziewczynki jest pochodząca z Afryki albinoska Kabula.

O tym, że Wojciechowska i Kossakowski planują powiększyć swoją rodzinę donosi tygodnik Na żywo:

Martyna, kiedy poznała Przemka, postanowiła stworzyć z nim rodzinę. Chcieliby mieć wspólne dziecko i ich plan jest coraz bliższy realizacji. Choć Martyna i Przemek są zapracowani, uważają, że razem mogliby sprostać opiece nad dzieckiem.

Para tradycyjnie nie skomentowała doniesień kolorowej prasy. Jedno jest pewne, dla seksownej 44-letniej Martyny jest to ostatni czas na powiększenie swojej rodziny.

Zobacz: Jak Przemek Kossakowski dogaduje się z córką Martyny Wojciechowskiej? Sekret rozwiązany!

Zobacz: Tabloidy węszą koniec wielkiej miłości! Czy związek Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego przeżywa kryzys?

Zobacz: Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rywalizują ze sobą? Intymne wiadomości zdradziły więcej, niż powinny!


Martyna Wojciechowska świętuje 11. urodziny Marysi

Martyna Wojciechowska świętuje 11. urodziny Marysi

Martyna Wojciechowska z córką Kabulą w górach

Martyna Wojciechowska z córką Kabulą w górach

Martyna Wojciechowska z córką Marysią w kuchni

Martyna Wojciechowska z córką Marysią w kuchni

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×