Martyna Wojciechowska krytycznie o swoim stylu. Co uważa za swoją największą wadę?

Martyna Wojciechowska - o ubraniach

Martyna Wojciechowska ma określony sposób ubierania - unika m.in. noszenia obcasów. Jak jej styl  zmieniał się w ostatnich latach? Zobacz, co zdradziła podróżniczka.

Martyna Wojciechowska, to podróżniczka, która od lat nie boi się odwiedzać ciekawych krajów – w tym tych niebezpiecznych. Dziennikarka wykazuje się odwagą także w doborze tematów, dotykając często tych, które mobilizują do dyskusji.

Zobacz: Martyna Wojciechowska gwiazdą Big Brothera! Już jutro wielki powrót!

Martyna Wojciechowska: szpilki. Dlaczego ich unika?

Jest jednak coś, czego gwiazda unika jak ognia. Okazuje się, że Martyna Wojciechowska prawie wcale nie chodzi w szpilkach. Dlaczego? W rozmowie z Faktem przyrównała noszenie wysokich butów do sportów niemal ekstremalnych:

Nie wiem, kto to w ogóle wymyślił i dlaczego kobiety na to poszły, bo to mega niewygodne – podkreślała w rozmowie z tabloidem.

Zobacz: Wojciechowska nową królową fitness: „Ewa Chodakowska, Anna Lewandowska, NADCIĄGAM”

Podróżniczka zdradziła, że miała taki okres w życiu, że nosiła wysokie buty i przylegające do ciała ubrania. Ten etap jest już jednak za nią:

Na pewnym etapie swojego życia też wciskałam się w za ciasne ubrania, żeby wyglądać szczuplej i nosiłam obcasy. Teraz nie wiem, jak mogłam tak funkcjonować – dodała podróżniczka.

Wojciechowska wysokie buty zakłada tylko dwa razy w roku: na bal fundacji TVN, a także na rozdanie Telekamer.

Martyna Wojciechowska na balu TVN 2019

Na tegoroczny bal TVN 2019 Martyna założyła wspomniane obcasy, do których dobrała długą, czarną suknię z weluru. Dopasowana kreacja z długimi rękawami była ozdobiona trenem i przezroczystym zdobieniem na dekolcie, które nadawało kreacji pazura, gdyż transparentna wstawka, zaczynała się na wysokości biustu, a kończyła tuż nad pępkiem, odsłaniając nieco ciała.

Włosy zaczesała na jeden bok, dzięki czemu można było podziwiać piękne, szmaragdowe kolczyki. Trzeba przyznać, że wyglądała pięknie. Klasa sama w sobie. Sami zobaczcie.

Martyna Wojciechowska na ściance - Bal TVN 2019

Martyna Wojciechowska na ściance – Bal TVN 2019

Zobacz: Wojciechowska wyznała miłość Przemkowi Kossakowskiemu: „Traktuję tę relację bardzo poważnie”. Dowodem jest romantyczne zdjęcie

 

 

 


Martyna Wojciechowska w 2001 rokuMartyna Wojciechowska w

Martyna Wojciechowska w "Automaniak Max" w 2007 roku (fot. mat. pras.)

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×