Martyna Wojciechowska świętowała ósme urodziny córki. Zamieściła wzruszający wpis

Martyna Wojciechowska z córką Marysią

Martyna Wojciechowska z córką Marysią

Ile lat ma córka Martyny Wojciechowskiej?

Martyna Wojciechowska ma tylko jedną córkę – Marysię. Ojciec dziewczynki – Jerzy Błaszczyk – zmarł 2 miesiące temu. Miał zaledwie 46 lat. Podróżniczka również choruje. W listopadzie wydała specjalne oświadczenie, w którym wyznała, że jest osłabiona i zmaga się z chorobą. Jednocześnie stara się, aby jej dziecko nie odczuło, że może dziać się coś złego.

Zobacz: Martyna Wojciechowska ukrywa przed córką swój prawdziwy stan zdrowia. Nie chce jej martwić, czy są inne powody?

Wczoraj córka Martyny Wojciechowskiej miała urodziny. Ile lat ma Marysia Błaszczyk? „Dokładnie 8”. Podróżniczka z tej okazji zamieściła na Facebooku wzruszający wpis, deklarując, że urodziny dziewczynki zmieniły jej życie na lepsze:

Dokładnie 8 lat temu, w dniu urodzin Marysi, moje życie zmieniło się na lepsze – nabrało sensu, radości, wypełniło się bezinteresowną miłością. Często powtarzam, że wychowywanie dziecka to wyzwanie większe niż zdobycie Mount Everestu, szczególnie, że taka wyprawa trwa przez całe życie… Zmienia się, ale nigdy się nie kończy 🙂 M.

W jednym z wywiadów z zeszłego roku, Martyna wspomniała jedno ze swoich największych wyzwań w karierze podróżniczej. Była to wyprawa na Antarktydę w 2008 roku, aby zdobyć szczyt Mont Vision. Będąc tam zrozumiała coś ważnego:

(…) wtedy było mi to potrzebne, przede wszystkim żeby uratować siebie jako matkę i dać sobie czas na pogodzenie ze zmianami, które nastąpiły w moim życiu.No i pierwszy raz wtedy za kimś zatęskniłam, wcześniej nie znałam tego uczucia. Mam na myśli moją córkę.

Dziś jest najszczęśliwszą mamą.

Martyna Wojciechowska świętuje 8. urodziny córki

Martyna Wojciechowska świętuje 8. urodziny córki

Ile lat ma córka Martyny Wojciechowskiej, Marysia Błaszczyk?

Ile lat ma córka Martyny Wojciechowskiej, Marysia Błaszczyk?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×