Martyna Wojciechowska opuszcza Warszawę. Ma to mieć związek z… Przemkiem Kossakowskim. Ależ niespodziewany zwrot akcji!

Martyna Wojciechowska, Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska, Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska podjęła ważną decyzję. Wyprowadza się ze stolicy. Jak donosi prasa, wszystko ma związek z... Przemkiem Kossakowskim.

Martyna Wojciechowska Przemek Kossakowski byli jedną z najpopularniejszych par show-biznesu. Po ponad dwóch latach związku stanęli na ślubnym kobiercu. Uroczystość długo utrzymywali w tajemnicy. Niestety ich szczęście nie trwało długo, bo już po paru miesiącach media ujawniły, że przestała być razem.

Jak wiecie bardzo rzadko wypowiadam się na temat mojego życia osobistego, ale w związku z ostatnimi doniesieniami medialnymi i licznymi spekulacjami, chciałabym żebyście usłyszeli kilka słów bezpośrednio ode mnie. Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie. (…). Jeśli chcielibyście nas jakoś wesprzeć, to zachowajcie życzliwą ciszę – potwierdziła to po tym podróżniczka w oficjalnym oświadczeniu.

Procedurę rozwodu sfinalizowano w lipcu tego roku.

Zapadł już wyrok i to z orzeczeniem o winie. Martynie udało się ponoć udowodnić w sądzie, że całkowitą winę za rozpad małżeństwa ponosi jej były mąż. Wyrok jest nieprawomocny, możliwe więc, że Kossakowski zechce się od niego odwołać – przekazał informator Pudelka.

Od tego czasu sporo się pozmieniało w życiu podróżniczki. Najpierw poinformowała o zakończeniu pracy w telewizji, a teraz podjęła decyzję o wyprowadzce z Warszawy.

Martyna Wojciechowska zmienia miejsce zamieszkania

Twoje Imperium ujawniło, że wpływ na to mają jej wspomnienia związane z… byłym mężem. Otóż często jeździła do niego na Podlasie i tam spędzała czas w ciszy i spokoju. Na przeprowadzkę poza miasto przystała również córka dziennikarki.

Martynie zależy na tym, aby nie tylko ona czuła się tam dobrze, ale też Marysia, dlatego ma to być ich wspólny projekt – przekazało źródło tabloidu.

Panie ustaliły, że ich dom będzie parterowy i przestronny – podał informator. Niestety nie wiadomo, gdzie dokładnie przeprowadzi się Wojciechowska, jednak możemy być pewni, że będzie to miejsce położone z dala od wielkich miast.

Trzymamy kciuki!


Martyna Wojciechowska spełniła największe marzenie adoptowanej córki

Martyna Wojciechowska spełniła największe marzenie adoptowanej córki

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie z córką

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie z córką

Przemek Kossakowski w Albanii

Przemek Kossakowski w Albanii

Komentarze

 • Alicja pisze:

  No i pięknie :))

 • GośAlicjać pisze:

  …no i pięknie… :))

 • Gość pisze:

  Zdrowia najwaźniejsza pajeczyna jak inni bogaci to mają źycie domy auta i jachty za mldy a człowiek siedzi w chatce puchatka i wpierd..la miodek czytając dzisiaj wszystkie lamenty na pudlu serio teź jestem w szoku jak refendum w kaliningradzie tylko wszyśtko kwestia pieniędzy bo na ch..j komu honor jak emeryty masło kradną ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Do dzisiaj mam w komórce zdjęcie z PIEKNA Panią Martyna, które było zrobione na jednej z manifestacji kobiecej , na Pl.Konstytucji.Czesto oglądam to ,zdjęcie bo bo stanowi dla mnie wielka wartość.
  Pani Martyna zawsze była jest i będzie przykładem WARTOSCIOWEJ,PELNEJ EMPATII ,NIEZALEZNEJ KOBIETY ,WZOREM DO NASLADOWNICTW DLA WSZYSTKICH POLSKICH KOBIET.
  Trzymam kciuki za Panią Życzę wszystkiego najlepszego na tej nowej drodze życia i mam nadzieję, że nigdy nie zrezygnuje Pani że swoich jakże pięknych i wartościowych ambicji zawodowych. GLOWA DO GORY JESZCZE ZOBACZYMY I USLYSZYMY NIEJEDN FILM O ,,KOBIETACH NA KRANCU SWIATA,,
  Pozdrawiam Marysia..

 • Gośćgość pisze:

  To AŻ tak jej na nim zależało i zależy? Chatkę poza miastem warto mieć ale tylko na wyjazdy.

 • Gość pisze:

  To jaki zwrot akcji? Denny artykuł…

 • Piotr pisze:

  Szanowna Pani Martyno trzymam kciuki i życzę wszystkiego najlepszego, super pomysł jak najdalej od codziennego zgiełku. Pozdrawiam serdecznie

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×