Sekret powalającej metamorfozy Martyny Wojciechowskiej wyszedł na jaw! Schudła dzięki specyfikowi?

Martyna Wojciechowska - jak schudła?

Martyna Wojciechowska - jak schudła?

Martyna Wojciechowska ostrzega przed specyfikami na odchudzanie

Martyna Wojciechowska kilka miesięcy temu zaskoczyła fanów swoją niesamowitą metamorfozą. Zawsze miała krągłą, kobiecą sylwetkę, ale teraz wygląda lepiej niż kiedykolwiek. Moda na fit-ciało i aktywne życie opanowała cały świat, trenerzy personalni i siłownie przeżywają swoją złotą erę, ale nie wszyscy mają tyle samozaparcia i determinacji, żeby w pocie czoła pracować na podobny sukces. Często sięgają więc po specyfiki, które mają zapewnić im wymarzoną sylwetkę bez wysiłku. Co sądzi o nich Martyna?

Jakiś czas temu jeden z producentów koktajli wspomagających wyszczuplanie sylwetki zaczął reklamować swoje produkty używając do tego nazwiska Wojciechowskiej. Dziennikarka była wściekła i natychmiast podjęła kroki prawne w celu zatrzymania tego procederu, ale fani wciąż pytają ją w jaki sposób udało jej się osiągnąć taki efekt w tak krótkim czasie. Okazuje się,  że za metamorfozą Martyny nie stoją żadne magiczne specyfiki, tylko problemy zdrowotne. Gwiazda od jakiegoś czasu jest wegetarianką, a ostatnio trzyma się diety bezglutenowej i bezlaktozowej. Nie wierzy w magiczne tabletki:

Zdecydowanie podkreślam, że nie mam nic wspólnego z reklamą tego środka odchudzającego oraz nigdy z niego (ani tego typu substancji) nie korzystałam. Pojawiające się w Internecie moje wypowiedzi, zdjęcia oraz wywiad opierają się na wymyślonych informacjach dotyczących mojego życia osobistego i nigdy nie były przeze mnie autoryzowane.

Zwracam się z apelem do użytkowników sieci: NIE KUPUJCIE TEGO PRODUKTU! Źródło jego pochodzenia, skład oraz działanie nie są sprawdzone i mogą mieć fatalne skutki dla zdrowia. Jedynym, znanym mi i skutecznym sposobem na schudnięcie jest zdrowa, zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna, co zdecydowanie wszystkim polecam – napisała Martyna Wojciechowska na swoim profilu na Facebooku.

Pozostaje jedynie spakować dres w torbę i biec na siłownię. Nie dajcie sobie mydlić oczu kosztem zdrowia.

Przypomnijmy, że w podobny „biznes” została wrobiona Karolina Szostakczytaj więcej.

Martyna Wojciechowska nie wytrzymała i staje w obronie hejtowanego Tomasza Mackiewicza. Swoją wypowiedzią zmiażdżyła wszystkich “ekspertów” [WIDEO]

Dziennikarka do Martyny Wojciechowskiej: “Jesteś lesbijką?”. Ale jej odpowiedziała!

Martyna Wojciechowska promuje kosmetyki, aż tu nagle… Zadzwonił do niej sam prezydent?


Oświadczenie Martyny Wojciechowskiej

Oświadczenie Martyny Wojciechowskiej

Martyna Wojciechowska - wiosenna ramówka TVN 2018, prezentacja

Martyna Wojciechowska - wiosenna ramówka TVN 2018, prezentacja

Martyna Wojciechowska i jej poparzone plecy

Martyna Wojciechowska i jej poparzone plecy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×