Szukaj

Córka nazwała Martynę „lamusem” i się doigrała. Gwiazda ruszyła z kanałem na YouTube! Tematyka to murowany sukces

Martyna Wojciechowska na YouTube

Martyna Wojciechowska na YouTube

Martyna Wojciechowska startuje z zupełnie nowym projektem. Gwiazda właśnie pochwaliła się zwiastunem i opowiedziała, kto stoi za tym pomysłem. We wszystkim maczała ręce jej 13-letnia córka.

Martyna Wojciechowska jest jedną z najbardziej znanych podróżniczek w naszym kraju, ale także jedną z największych gwiazd stacji TVN. To właśnie tam od wielu lat spełnia się jako dziennikarka. Od dwóch dekad związana jest z show-biznesem. Po raz pierwszy pojawiła się na antenie jako prowadząca program Big Brother. Później przyszła pora na autorski format, i tak od 2009 roku gwiazda realizuje cykl reportaży z podróży – Kobieta na krańcu świata. Show cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów, a Martyna potrafi zgromadzić przed telewizorami miliony fanów.

Jej życie prywatne również zaczęło się doskonale układać. Spełnia się w macierzyństwie i wspaniale opiekuje 13-letnią córeczką Marysią oraz adoptowaną córką Kabulą. Od niedawna jest także żoną słynnego podróżnika Przemka Kossakowskiego. Połączyła ich wspólna pasja i podejście do życia. Martyna nie boi się bowiem tematów tabu.

Martyna Wojciechowska rusza z nowym projektem

Podróżniczka znana jest ze swojej otwartości i z tego, że nie boi się podjąć nawet najtrudniejszych tematów. Gwiazda regularnie w swoich reportażach porusza kwestie traktowania i życia kobiet z różnych zakątków świata. Wiele razy w jej programie pojawiały się łzy.

Bardzo aktywnie prowadzi także swoje social media. Na Instagramie publikuje wiele kadrów z wojaży po świecie i dostarcza internautom przepięknych widoków i opowieści z nimi związanych. Chętnie też publikuje co nieco ze swojej prywatności, dzięki temu wiemy, że miłość jej i Przemka cały czas kwitnie, a córki przynoszą jej powody do dumy. Wszystko układa się tak, jak to sobie wymarzyła, dlatego zdecydowała się ruszyć z kolejnym ważnym projektem.

Martyna startuje z własnym kanałem na YouTube. Jej miejsce w sieci będzie nosiło nazwę Dalej i w każdym kolejnym odcinku przeprowadzi ona wywiad z inspirującymi osobami. W opublikowanym w sieci zwiastunie zdradziła, co ją skłoniło do tego kroku. Okazuje się, że spory udział we wszystkim miała 13-letnia Marysia.

Moja 13-letnia córka Marysia powiedziała mi, że to, że pracuje w telewizji jest „lamerskie”, czyli, że jestem lamusem. Jeśli chce być naprawdę cool to muszę mieć kanał na You Tubie i nagrywać podcasty – zdradza Martyna w zwiastunie.

Martyna Wojciechowska na YouTube

Martyna Wojciechowska na YouTube

Podróżniczka przyznała, że chce nieco zaimponować swojej córce, ale ma też wielu ciekawych rozmówców, których chciałaby przedstawić swoim fanom.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun kanału Dalej. Pierwszy wywiad pojawi się tam już za dwa dni, czyli 14 kwietnia. Martyna zdradziła, że kolejne nagrania będą dostępne w co drugą środę.

Będziecie oglądać?


Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska z córką

Martyna Wojciechowska z córką

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×