Martyna Wojciechowska jest otwarta i śmiało rozmawia z 14-letnią córką nawet o seksie. Trudności sprawia tylko jeden temat

Martyna Wojciechowska z córką

Martyna Wojciechowska z córką

Martyna Wojciechowska jest dumną matką. O czym dyskutuje z 14-letnią córką? Seks nie jest tematem tabu, jednak jest coś, o czym trudniej się im rozmawia.

Martyna Wojciechowska to podróżniczka i dziennikarka. Szerszą karierę zrobiła wraz z pojawieniem się w TVN. Przed laty zaczęła prowadzić format Kobieta na krańcu świata, który okazał się absolutnym hitem, tworząc nową gwiazdę stacji. Praca nie jest jednak dla niej najważniejsza. Jej głównym życiowym celem jest wychowywanie córki, 14-letniej Marysi. Prezenterka wychowuje ją samotnie, ponieważ tata dziecka, znany płetwonurek Jerzy Błaszczyk, kilka lat temu zmarł z powodu choroby nowotworowej.

47-letnia gwiazda wyznała nam ostatnio, że chroni prywatność córki.

To nie jest tak, że ja moją córkę izoluję, chociaż też owszem, uważam, że każdy rodzic powinien podążać za dzieckiem. Ponieważ moja córka ma inne zainteresowania, ja to po prostu szanuję. Na razie ma swój pomysł na życie i tego się trzymajmy

Dodała też, że martwiłaby się gdyby córka poszła jej drogą.

Tak. Zupełnie inaczej dzisiaj patrzę na moich rodziców. Inaczej patrzę na to, jakie emocje im musiały towarzyszyć. Ja tego naprawdę nie rozumiałam. Mamo, tato, przepraszam. Wydawało mi się, że ja mówiłam, że to wszystko mam pod kontrolą i to wystarczy. To jest nieprawdopodobny lęk, może dlatego, że wiem, co to oznacza. Ale jeszcze większym lękiem napawa mnie sieć. Ta przestrzeń, w której moje dziecko funkcjonuję. Też nie wierzę w zakazy i nakazy dotyczące obecności w sieci. Wierzę w jej mądre decyzje. Dlatego trzeba nasze dzieci wspierać, dawać im możliwość świadomego, mądrego wyboru – podsumowała wątek Marysi.

Całość rozmowy do wysłuchania poniżej.

Martyna Wojciechowska raczej nie ma tematów tabu

Tym razem Wojciechowska udzieliła wywiadu dziennikarce Plejady, podczas którego wyznała, o czym rozmawia z córką. Jak się okazuje, nie mają one tematów tabu:

Pieniądze czy seks to dla mnie normalne tematy. Po prostu o tym z moją córką rozmawiam. Nauczenie dziecka, a przede wszystkim dawanie przykładu, jak szanować ludzi, to jest najważniejsza rzecz, jaką mam do zrobienia jako mama.

Jednocześnie zdradziła, jaki temat jest dla niej najtrudniejszy:

Najtrudniejszy i najważniejszy temat, to jest zawsze temat dotyczący tego, co jest w życiu ważne. Warto być dobrym, uczciwym, że warto szanować ludzi. To są dla mnie najważniejsze tematy.

Spodziewaliście się tego?


Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie z córką

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie z córką

Martyna Wojciechowska z córką Marysią

Martyna Wojciechowska z córką Marysią

Martyna Wojciechowska z córką

Martyna Wojciechowska z córką

Komentarze

  • Kot pisze:

    Nieszczesliwa kobieta , albo ma pecha albo nie szczescia do facetow albo ma trudny charakterek i zraza tym facetow, mysle,ze jej ego przewyzsza wszystko iwszystkich

  • Gość pisze:

    Tak się zastanawiam, czego p. Martyna może córkę nauczyć? Że najważniejsze w życiu to być gwiazdą, zdobywać Mount Everest, latać w kosmos, być jedną jedyną na całym świecie – a może wtedy zasłuży się na uznanie innych? Że świat a już na pewno ten przeklęty Internet jest niebezpiecznym miejscem, którego należy się bać? Mam nadzieję, że nie.

  • Gość pisze:

    Taki live zdrowia rodzina to rodzina ale nie teściowie my wychowujemy 18lat a nas do emy kasa i seks waźniejsze niz chleb a reszty się nauczy nawet tego źe polska jest orange a kredki kolorowe dziekuje 500zł się nalezy i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×