Zmarnowana Martyna Wojciechowska pochwaliła się wizytą u fryzjera. Internautki są zachwycone: „Zawsze inspirująca”

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska udostępniła nowy wpis na Instagramie. Pochwaliła się wizytą u fryzjera. Przy okazji odniosła się do słów Agnieszki Kaczorowskiej, które odbiły się w mediach szerokim echem. Co napisała?

Agnieszka Kaczorowska niedawno opublikowała post, który spotkał się ze sporym odzewem i wywołał prawdziwą burzę w mediach społecznościowych. Jej słowa na temat treści, które promują modę na brzydotę, z pewnością miały być tylko kolejnym przemyśleniem, którym podzieliła się w sieci:

Obserwuję obecnie modę na brzydotę. Trochę wydaje mi się, że wynika z chęci przeciwstawieniu się instagramowemu pięknu, które narzuciło pewne standardy, a z drugiej ze zbyt skrajnego pojmowania takich haseł jak #bodypositive. Po co na siłę robić z siebie „taką zwyczajną”, zamiast „wyjątkową i niepowtarzalną”?Po co być „zmęczoną” i w tym taką „prawdziwą” jak można koncentrować się na swojej sile ? Po co eksponować swoje wady, mówiąc o „dystansie” jak można po prostu je akceptować, żyć sobie z nimi spokojnie, a budować markę osobistą opartą na superlatywach? – napisała.

Uzasadniła, dlaczego jej zdaniem ten trend jest szkodliwy. Internauci nie przeszli obojętnie obok jej słów. W social mediach rozpoczęła się publiczna dyskusja na ten temat, do której cegiełki dorzucały gwiazdy.

Zobacz: Gwiazdy miażdżą Kaczorowską za wpis na IG. Co takiego napisała? „Krzywdzące kocopoły”. Aktorka już zareagowała

Martyna Wojciechowska reaguje na wpis Agnieszki Kaczorowskiej

Do grona osób, które zareagowały na wpis Agnieszki Kaczorowskiej dołączyła Martyna Wojciechowska. Podróżniczka podzieliła się z internautami zdjęciem zrobionym u fryzjera. Pozuje z farbą na włosach. Na twarzy nie ma makijażu. W opisie podkreśliła, że nie promuje mody na brzydotę, a na lubienie siebie:

Okazuje się, że ja też jestem taka całkiem ZWYCZAJNA… I dobrze mi z tym! JESTEM WYSTARCZAJĄCA. Lubię się w wydaniu z pięknym profesjonalnym makijażem, lubię się spocona, w potarganych włosach na krańcu świata. Akceptowanie siebie TAKĄ, JAKĄ JESTEM, z lepszymi i słabszymi dniami (jak to w życiu bywa) to nie jest moda na brzydotę. TO CAŁKIEM NOWA I ZDROWA MODA NA… LUBIENIE SIEBIE! Żadna z tych wersji nie jest ani gorsza ani lepsza.

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach dziękują podróżniczce za podzielenie się tym wpisem:

 • To jest właśnie zdrowe podejście do tematu.
 • Najważniejsze to nauczyć się akceptować siebie ze wszystkimi swoimi wadami i niedoskonałościami. Każda z nas jest inna i każda jest wyjątkowa.
 • Normalność. Zdrowe podejście do siebie i życia. Zawsze inspirująca.

Martyna Wojciechowska pochwaliła się też efektem metamorfozy. Znajdziecie go w naszej galerii.


Martyna Wojciechowska u fryzjera

Martyna Wojciechowska u fryzjera

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Komentarze

 • Gość pisze:

  Zwyczajnie kobiety farbują same ,w domu,bo taniej. Tylko wielkie pańcie stać na taki luksusowy salon. Nie obnoscie się ze swoją zwyczajnością. Wymasowane ,wypielęgnowane w spa,pazury zrobione w gabinecie,twarz wybotoksowana. Co Wy wiecie o zwyczajnosci.

 • Gość pisze:

  Co w związku z tym, że pani Agnieszka jest w ciąży? Ciąża to przecież nie choroba. A jeśli jednak to sugeruję ograniczyć czas spędzony na Instagramie.

 • Gość pisze:

  Trochę nalatujrcie wszyscy na Kaczorowska, może chciała zainspirować by starać się bardziej np być schludnym, ładnie chodzić – popatrzeć proszę jak leza nieraz kobiety, a gdyby wiedziały że można inaczej ?
  Co w tym złego że ona chce byśmy były lepsze, czystsze, zgrabniej chodziły, nie zajadały się słodyczami et.
  Oczywiście każdy może wybrać, być na luzie, nie przejmować się czyjąś rada….wiadomo.
  Ale Pani Kaczorowska też ma prawo swoje zdanie wypowiadać. .a tu zaraz najazd na nią.
  Głupio tak .

 • Gość pisze:

  I fajnie, masz dziurę, nie stresuj się

 • Gość pisze:

  Kaczorowska jedyne co potrafi to wstawiać zdjęcia obrobione na instagram które zakłamuje rzeczywistości . Żadna z niej aktorka, jedyne co potrafiła to zagrać rolę Bożenki z klanu gdzie i tak jej to słabo wyszło 😅 . Niestety są na świcie ludzie którzy nie maja tak kolorowo jak ona i nie pławią się w luksusach tak jak ona . Takie głupie przemyślenia powinna zostawić dla siebie .

 • Jeju pisze:

  Wieśniary? No kultura osobista madek półek w pełnej krasie.

 • Gość pisze:

  Taki live ładnemu we wszystkim ładnie aga to potrafi zrobić zadyme a moźe to brzydka prawda tak to jednak działa kakało white pani świątek przegrała singiel debel rozwód pani rabczewskiej a inni grillują moźe czas na nowe ale po co lepiej leźec chce pan/pani coś dodać nie chce pan/pani wiedzieć i niech tak zostanie i to tyle

 • Gość pisze:

  Wiesniary ciągle atakują biedną Agnieszkę!ona jest w ciąży A wy ciągle komentujecie jakiś jej artykuł ,wszystkie takie same cioty.

 • Ppp} pp pisze:

  Ona ma 5 włosów na głowie, doczepy jak ta lala, stare zdj zobaczyć

 • JL pisze:

  moda na brzudotę zgadzam się np im bardziej porwane i dziurawe spodnie tym modniejsze… smutne…. przecież piękniej wyglądamy np sukience czy fajnej spódniczce

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×