Wojciechowska wspomina pierwszą randkę z Kossakowskim. Niewiele brakowało, a dałaby mu kosza

Przemek Kossakowski, Martyna Wojciechowska

Przemek Kossakowski, Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska wspomina pierwszą randkę z Przemkiem Kossakowskim. Wystarczył jeden zły ruch, by podróżniczka dała kosza swojemu ukochanemu. Czego nie lubi w mężczyznach?

Martyna Wojciechowska i jej ukochany Przemysław Kossakowski coraz częściej zdradzają tajemnice ze swojego związku. Zakochani w Kulisach Sławy opowiedzieli wiele o łączącym ich uczuciu, i o tym jak to wszystko się zaczęło. Trzeba przyznać, że podróżnik nieźle zaskoczył swoją ukochaną.

Martyna Wojciechowska: zaskakująca pierwsza randka!

Martyna Wojciechowska, to silna kobieta, którą niełatwo było zdobyć. Podróżniczce nie imponują żadne dobra materialne. W mężczyznach szuka czegoś zupełnie innego, niż status społeczny. Martyna przez kilka lat odrzucała matrymonialne propozycje. Zerwała zaręczyny z miliarderem – Leszkiem Czarneckim, jej serca nie zaskarbił sobie też bogacz z Ekwadoru, który robił, co mógł, by przyciągnąć ją do siebie. Udało się to dopiero Przemkowi Kossakowskiemu i to w sposób bardzo nietypowy. Ich pierwsza randka była zaskakująca.

Wojciechowska w programie TVN-u zdradziła, że niewiele brakowało, a Przemek przepadłby w jej oczach. Wystarczyło, że próbowałby jej zaimponować:

Jakby wziął mnie na randkę do jakiegoś eleganckiego hotelu albo restauracji to by przepadł.

Martyna Wojciechowska znalazła miłość w najmniej spodziewanym momencie swojego życia. Jak sama powiedziała, przyzwyczaiła się już do myśli, że będzie „starą panną z dzieckiem i dwoma kotami”.

Nietypowy pomysł na pierwszą randkę, jakim była wizyta w skromnej chacie Przemka na Podlasiu, tak ją zachwycił, że przepadła bez reszty. Przemek Kossakowski swoim nietuzinkowym pomysłem podbił jej serce, a ich uczucie rozkwita z dnia na dzień.

Martyna wyznała również, że w mężczyznach szuka nie tylko siły, ale także ogromnej wrażliwości. Obie cechy posiada właśnie Kossakowski, z którym niedawno się zaręczyła. A jak głoszą plotki – para ma w planach ślub. Niewykluczone, że sakramentalne „tak” powiedzą sobie już za rok.


Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski w Amsterdamie

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski w Amsterdamie

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski żegnają się na dworcu

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski żegnają się na dworcu

Przemek Kossakowski, Martyna Wojciechowska – Promemoria Warsaw

Przemek Kossakowski, Martyna Wojciechowska – Promemoria Warsaw

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×