Szukaj

Martyna Wojciechowska bojkotuje świąteczne porządki – wszystko w te święta zrobi odwrotnie niż mówi tradycja

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska nie zwykła marnować swojego czasu na czynności i stresy zbędne. Radzi swoim obserwującym, jak nie zmarnować świąt. Skorzystacie z jej wskazówek?

Martyna Wojciechowska znana jest z niekonwencjonalnego podejścia do życia. Przeszła już wiele i widziała niejedno, była na wszystkich krańcach świata. Nie zwykła więc marnować swojego cennego czasu na zbędne stresy czy czynności, i w ten oto sposób powstała jej instrukcja, jak nie zmarnować świąt.

Martyny Wojciechowskiej instrukcja, jak nie zmarnować świąt. Co zawiera?

Podczas gdy świat jest w gorączce przygotowań przedświątecznych, które niejednokrotnie generują ogromny stres i są po prostu bardzo męczące, Martyna Wojciechowska postanowiła zbojkotować tradycyjne podejście do rzeczy i opublikowała na swoim Instagramie świetną instrukcję, jak sobie świąt nie zmarnować.

Teoretycznie wszyscy wiedza, że czas świąteczny powinno się poświęcić na odpoczynek, na spotkania z bliskimi, zwolnić tempa i otworzyć się na drugiego człowieka. No, ale to teoria. W praktyce jest zupełnie inaczej. Gorączka przygotowań, która w tym czasie ogarnia wielu, może przynieść jednak więcej szkody niż pożytku. Może więc poddać się niewielkiej refleksji i przestudiować instrukcję Martyny?

Kto się cieszy na święta? Mam dla Was szybką podpowiedź jak ich nie zmarnować???? Macie tak samo?
M. – zapytała swoich obserwujących przy grafice obrazującej, jak nie zmarnować świąt.

Cóż więc, według gwiazdy należy uczynić, żeby tego magicznego czasu nie zmarnować? Przede wszystkim wyluzować. Nie robić ogromnych zapasów, nie zarywać nocy, nie poddawać się promocjom i nie przesadzać z prezentami, no i przede wszystkim nie zarzynać się nadmiernymi porządkami. Jak zastosujemy się do tych wskazówek, to świąt z pewnością nie zmarnujemy.

Internauci w 100 % zgodzili się z podróżniczką. Okazuje się, że wielu ludzi jednak nie poddaje się przesadzie w przygotowaniach świątecznych, świadczą o tym liczne komentarze pod postem.

  • Ło matko, dokładnie tak właśnie robię!
  • Och jaka szkoda że tak mało osób to stosuje, u nas w domu od zawsze tak jest, mam nadzieję że moja piątka tym przesiąknie, pozdrawiam Martynko, zdrowia życzę.
  • U mnie kompletny luzik nic nie gotuje zakupy zrobione ale z umiarem uwielbiam moje niestandardowe święta w wigilie pizza w pierwsze święto zamawiamy coś z restauracji w drugi dzień jemy to co mamy w lodowce i po świętach – piszą obserwujący.

A wy, jak się zapatrujecie? Tradycyjne święta, czy niestandardowe?

Zobacz: Martyna Wojciechowska pokazała szałowy sylwestrowy makijaż. Zrobiła go jej córka! Tak pomalowana wygląda jak dawniej


Martyna Wojciechowska - instrukcja, jak nie zmarnować świąt

Martyna Wojciechowska - instrukcja, jak nie zmarnować świąt

Martyna Wojciechowska - Mikołajki 2019

Martyna Wojciechowska - Mikołajki 2019

Martyna Wojciechowska - makijaż wykonany przez Marysię

Martyna Wojciechowska - makijaż wykonany przez Marysię

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×